OKULDA için arama sonuçları...
Fotoğraf Başlık
DEGERLER MANAVI DEGERLER MANAVI
Ögrencilerimize dürüstlük ve yardimseverlik degerini kazandirmak amaciyla ögrencilerimizle birlikte degerler manavi olusturduk.

Ramazan BAGLI
"IKLIM IÇIN BILIM OKULDA" MINIBÜSÜ OKULUMUZDA
Almanya Büyükelçiligi ve Bilim Sende is birligi ile hazirlanan bilim minibüsü, iklim konusunda 5,6 ve 7. sinif ögrencilerimizi bilinçlendirmek için okulumuzda gösteri yaptilar.

Ahmet DEMIRKIRAN
HAFTA SONU AKADEMIK KURSLARIMIZ DEVAM EDIYOR HAFTA SONU AKADEMIK KURSLARIMIZ DEVAM EDIYOR
Hamidiye Çözüm Kolejinde akademik kurslarimiz hiz kesmeden devam ediyor. Etütlerimiz Ilkokulda 2 ve 4.siniflarimizla, ortaokul kadememizde 5-6-7 ve 8.siniflarimizla, Fen Lisesi kadememizde ise 9-10-11 ve 12.siniflarimizla devam ediyor.

RECEP ALI SAMLIOGLU
 "TEMIZ TUNA TEMIZ KARADENIZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMIZIN ALTINCI HAREKETLILIGINE EV SAHIPLIGI YAPTIK
Okulumuz eTwinning Kulübü Olarak Yürütmekte Oldugumuz "Temiz Tuna Temiz Karadeniz" Erasmus+ KA229 Projemizin Altinci Hareketliligini Basari Ile Tamamladik

Serpil Yildiz Mahmutoglu
"TEMIZ TUNA TEMIZ KARADENIZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMIZIN BESINCI HAREKETLILIGINI TÜRKIYENIN DÜZCE SEHRINDE GERÇEKLESTIRDIK
Okulumuz eTwinning Kulübü Olarak Yürütmekte Oldugumuz "Temiz Tuna Temiz Karadeniz" Erasmus+ KA229 Projemizde Besinci Hareketliligini Basari Ile Tamamladik

Serpil Yildiz Mahmutoglu
"TEMIZ TUNA TEMIZ KARADENIZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMIZIN DÖRDÜNCÜ HAREKETLILIGINI SIRBISTANIN BELGRAD SEHRINDE GERÇEKLESTIRDIK
Okulumuz eTwinning Kulübü Olarak Yürütmekte Oldugumuz "Temiz Tuna Temiz Karadeniz" Erasmus+ KA229 Projemizde Dördüncü Hareketliligimizi Basari Ile Tamamladik

Serpil Yildiz Mahmutoglu
"TEMIZ TUNA TEMIZ KARADENIZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMIZIN ÜÇÜNCÜ HAREKETLILIGINI ROMANYANIN KÖSTENCE SEHRINDE GERÇEKLESTIRDIK
Okulumuz eTwinning Kulübü Olarak Yürütmekte Oldugumuz "Temiz Tuna Temiz Karadeniz" Erasmus+ KA229 Projemizde Üçüncü Hareketliligimizi Basari Ile Tamamladik

Serpil Yildiz Mahmutoglu
"TEMIZ TUNA TEMIZ KARADENIZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMIZ IKINCI HAREKETLILIGINI AVUSTURYANIN BASKENTI VIYANADA GERÇEKLESTIRDI
Erasmus+ Projemiz Kapsaminda Ikinci Hareketliligimizi Gerçeklestirdik

Serpil Yildiz Mahmutoglu
BABALAR VE ÇOCUKLARI BABALAR VE ÇOCUKLARI
Rize Merkez Kurtulus Ilkokulu sinif ögretmeni Canan ASIK AVLUK kuruculugunu yaptigi , yine okulumuz Rehberlik ve Psikolojik Danisman Ögretmeni Betül KILIÇ ve Ankara, Elazig, Tekirdag, Istanbul , Antalya , Bursa illerinden 10 ögretmen eTwining projesi kapsaminda Babalar ve Çocuklari projesini baslattilar.

Canan Asik AVLUK
 OKULDA 100. GÜNDE 100 YASINDA OLURSAK... OKULDA 100. GÜNDE 100 YASINDA OLURSAK...
Ormanli Ilkokulu 3A sinifinin yürüttügü ve Ekim ayi itibari ile baslayan Saglik Avcilari Sahada adli eTwinning projesi sona yaklasiyor.

Merve Okumus
KITAP OKUMA SEVGISI TEMALI SÖYLESI ETKINLIGIMIZ KITAP OKUMA SEVGISI TEMALI SÖYLESI ETKINLIGIMIZ
"Yasamin Anlami Sevgi Okuluyuz" sloganiyla basladigimiz 2021-2022 Egitim Ögretim Yilinda Ocak ayini kitap sevgisi temali etkinlikler ile geçiriyoruz.

Esma Çalhan Yildiz
"TEMIZ TUNA TEMIZ KARADENIZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMIZ ILK HAREKETLILIGINI MACARISTANIN BASKENTI BUDAPESTEDE GERÇEKLESTIRDI
Okulumuz eTwinning Kulübü Olarak Yürütmekte Oldugumuz "Temiz Tuna Temiz Karadeniz" Erasmus+ KA229 Projemiz Ilk Hareketliligini Basari Ile Tamamlamistir

Serpil Yildiz Mahmutoglu
MASTER OF SCIENCE EXPERIMENT ADLI E-TWINING PROJESI ILE GELECEGIN BILIM INSANLARI YETISIYOR MASTER OF SCIENCE EXPERIMENT ADLI E-TWINING PROJESI ILE GELECEGIN BILIM INSANLARI YETISIYOR
Türkiye'nin farkli illerinden 8 Fen Bilimleri ögretmeni 1 Matematik ögretmeni ile Ocak ayinda faaliyetlerine baslayan projemiz Haziran ayi itibariyle etkinliklerini tamamladi.

Serdar Yazici
22 NISAN DÜNYA GÜNÜ 22 NISAN DÜNYA GÜNÜ
Ögrencilerimizden dünyaya mesaj var: Türkiye-Azerbaycan ortakli Ekotime Katil Sehrini Insa Et eTwinning Projemizin 22 Nisan Dünya Günü Farkindalik Çalismasi

Burcu ÜNLÜ
TÜRK BÜYÜKLERIMIZI TANIYALIM TÜRK BÜYÜKLERIMIZI TANIYALIM
Tarih sahnesine çiktiklari andan itibaren tarihin seyrine yön veren; bilim, sanat, spor, kültür gibi sahalarda ortaya koyduklari benzersiz ürün, eser ve fikirlerle dünyanin en büyük medeniyetini insa eden milletimizin "ulularini, bas taci sahsiyetlerini" tanimak ve tanitmak boynumuzun borcudur.

Meral YUFKACI
EN UZUN KULE MEYDAN OKUMASI (CHALLENGE) EN UZUN KULE MEYDAN OKUMASI (CHALLENGE)
13 Ocak 2021 çarsamba günü gerçeklestirdigimiz "STEM Egitiminde Farkli Stratejiler" adli söyleside Rize'deki ögretmenlerimize ve onlarin ögrencilerine 20 adet A4 kagit, 1 kirtasiye bant sinirlamali malzeme ile 1dk boyunca yarim kiloluk kütleyi tasiyan en uzun kagit kuleyi yapmasina meydan okumustuk.

Serdar YAZICI
TUTUM YATIRIM VE TÜRK MALLARI HAFTASI TUTUM YATIRIM VE TÜRK MALLARI HAFTASI
Pandemi sürecini daha etkili ve verimli geçirmek için , okulda yüz yüze egitimde nasil etkin ve verimli isek hiz kesmeden çalismalarimiza devam ediyoruz.

Canan Asik AVLUK
ZOOM ÜZERINDEN 4.SINIF VELI TOPLANTIMIZ. ZOOM ÜZERINDEN 4.SINIF VELI TOPLANTIMIZ.
Covid-19 tedbirleri kapsaminda Uzaktan egitim sürecinde yüz yüze yapamadigimiz veli toplantiilarimizi Uzaktan da olsa Zoom üzerinden gerçeklestiriyoruz.

Ekrem ÇEPNI
RIZE MERKEZ ANAOKULU ATATÜRK MÜZESI RIZE MERKEZ ANAOKULU ATATÜRK MÜZESI
Merkez Anaokulu ögretmenleri, 10 Kasim'da pandemi nedeniyle Atatürk Müzesi'ne gidemeyince kendilerine okulda mini bir Atatürk Müzesi kurdu.

Selvi BASTOPÇU
SOSYAL MESAFEYE UYGUN ILK VELI TOPLANTIMIZ SOSYAL MESAFEYE UYGUN ILK VELI TOPLANTIMIZ
Okulumuzun 1A Sinifi ögretmeni Enver ALTUNAY, okulla ilk defa tanisacak 1.Sinif ögrenci velilerimizle sosyal mesafeye uygun ilk veli toplantisini 21 Eylül 2020 tarihinde saat 11.00'de okul bahçesinde gerçeklestirdi.

EKREM ÇEPNI
OKULDA ILK GÜNÜM OKULDA ILK GÜNÜM
1.sinif ögrencilerimizin okula ilk baslama heyecanlari .

EKREM ÇEPNI
BÜYÜKKÖY ORTAOKULU 8.SINIF VELILERIMIZ ILE YILIN ILK TOPLANTISINI YAPTIK. BÜYÜKKÖY ORTAOKULU 8.SINIF VELILERIMIZ ILE YILIN ILK TOPLANTISINI YAPTIK.
Covid-19 salgini tedbirleri kapsaminda 26.08.2020 tarihinde saat 13.00'de okulumuzda 8.sinif velilerimizle basarili bir yil için ilk adimi veli toplantisi ile attik.

Ekrem ÇEPNI
STEM AT SCHOOL(OKULDA STEM) ETWINNING PROJEMIZI TAMAMLADIK STEM AT SCHOOL(OKULDA STEM) ETWINNING PROJEMIZI TAMAMLADIK
Okulumuz 4 yas grubu ögretmeni Pinar ÖZTÜRK, sinifi ile birlikte Stem at School( Okulda Stem) projesine katilim saglamistir. Projeyi 2019-2020 egitim ögretim döneminde ve uzaktan egitim sürecinde de ögrencileri ile birlikte devam ettirmistir.

BINNUR KILIÇ
MAKASLI KESANDAN MASKE ÜRETTIK MAKASLI KESANDAN MASKE ÜRETTIK
Yöremizin geleneksel kumaslarindan makasli kesani maske üretiminde kullandik.

MUSTAFA METE
READ IT! DO IT! SPREAD IT! eTwinning PROJEMIZIN SONUNA GELDIK! READ IT! DO IT! SPREAD IT! eTwinning PROJEMIZIN SONUNA GELDIK!
''Read It! Do It! Spread It!'' adli eTwinning projemizde sona geldik. Eylül ayinda basladigimiz projemizde belirledigimiz kitaplarimizi okuduk, kitap sohbetlerimizi yaptik ve kitabimiza uygun etkinlikleri gerçeklestirdik.

Zeynep Demir
ZAMAN KAPSÜLÜ ZAMAN KAPSÜLÜ
Salgin dönemindeki duygu ve düsüncelerimizi salgin sonrasinda açmak üzere zaman kapsülüne koyduk.

Özlem ABAY
RAMAZAN AYINI ÖGRENCILERIMIZLE UGURLADIK RAMAZAN AYINI ÖGRENCILERIMIZLE UGURLADIK
Ramazan ayi boyunca pandemi sebebiyle okuldan uzak kalan ögrencilerimizden bir kismina ulasmak için hayri vesile kildik.

Dilek KANTARCI
19 ÖGRENCIYE 19 BAYRAK PROJEMIZ 19 ÖGRENCIYE 19 BAYRAK PROJEMIZ
Pazar MTAL olarak, pandemi sebebiyle 19 Mayis tarihinde ögrencilerin okulda olamamasi okulumuz idaresini harekete geçirmis ve 19 köy dolasilarak 19 ögrencimize 19 bayrak hediye edilmistir.

Dilek KANTARCI
SEN ''EVDE KAL'' BIZ GELIRIZ SEN ''EVDE KAL'' BIZ GELIRIZ
Elmali IlkOrtaokulu olarak egitime ara verdigimiz su dönemde çalismaya ve etkinliklerimize devam ediyoruz.

Ozan ORHAN
EVDE KALSAK DA SPORSUZ KALMAYACAGIZ. EVDE KALSAK DA SPORSUZ KALMAYACAGIZ.
Evde spor etkinliklerimiz altinda hem spor yapip hem de 19 Mayis Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayrami mesaji veren ögrencilerimizin gönderdikleri videolar.

Metin TERZIOGLU
EVDEYIZ EBA'DAYIZ EVDEYIZ EBA'DAYIZ
Canli derslerle egitimimize ve hayallerimize kaldigimiz yerden devam ediyoruz.

Yasemin TASÇI
GELECEGIN HEMSIRELERINI YETISTIRENLER HEMSIRELERI UNUTMADI GELECEGIN HEMSIRELERINI YETISTIRENLER HEMSIRELERI UNUTMADI
12 Mayis Dünya Hemsireler günü dolayisi ile Pazar 10 Mart Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ( Saglik Meslek Lisesi ) Pazar Kaçkar Devlet Hastanesi saglikçilarina ikramda bulundu.

Mustafa Hatirnaz
EVDE SPOR YAPIYORUZ EVDE SPOR YAPIYORUZ
Okuldan uzak kaldigimiz bu süreçte Hüseyin Sarioglu Ortaokulu olarak Beden egitimi ögretmenimiz H. Selim Baltaci'nin ögrencilerimizle yürütmüs oldugu "Evde spor yapiyorum" etkinlikleri hizla devam ediyor.

Metin TERZIOGLU
MY SAFE LIFE PROJESINDE ÖGRENCILER BULUSTU MY SAFE LIFE PROJESINDE ÖGRENCILER BULUSTU
My Safe Life eTwinning projesi kapsaminda karisik ülke takimlari zoom üzerinde etkinliklerini gerçeklestirdi.

ALI YILMAZ, GÖKÇE KILIÇ YILMAZ
ÖZEL ÇOCUKLARA ÖZEL ILGI :) ÖZEL ÇOCUKLARA ÖZEL ILGI :)
UZAKTAN EGITIM SÜRECINDE ÖZEL EGITIMLI ÇOCUKLARIMIZ

KÜBRA
ZAMAN KAPSÜLÜ ZAMAN KAPSÜLÜ
Sosyal izolasyon döneminde zaman kapsülü hazirladik

EMIN MAHMUTOGLU
23 NISAN'DA BALKONLAR RENKLENSIN, ÇOCUKLAR SENLENSIN 23 NISAN'DA BALKONLAR RENKLENSIN, ÇOCUKLAR SENLENSIN
Hüseyin Sarioglu Ilkokulu Ana Sinifi ögrencilerinin 23 Nisan siirlerini okuduklari videomuz. #yüzyillaryasa23nisan

Günay AYGÜN
23 NISAN HAZIRLIKLARI EVLERIMIZ SÜSLENIYOR 23 NISAN HAZIRLIKLARI EVLERIMIZ SÜSLENIYOR
Kurtulus Ilkokulu 3-A sinifi ögrencileri , ögretmenleri Canan ASIK AVLUK rehberliginde evlerinin pencerelerini süslemeye basladilar.

Canan ASIK AVLUK
EBA’NIN YILDIZLARI EBA’NIN YILDIZLARI
Rize merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 6-A sinifi olarak COVID-19 salgini sebebiyle evde kalarak Milli Egitim Bakanligimizin EBA sistemini aktif bir sekilde kullanmaya devam ediyoruz.

ESRA AKTAS
6-A SINIFI EVDE DE VAKTINI GÜZEL DEGERLENDIRIYOR 6-A SINIFI EVDE DE VAKTINI GÜZEL DEGERLENDIRIYOR
Rize merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 6-A sinifi olarak COVID-19 salgini sebebiyle evde kaldigimiz su günlerde hem EBA’yi ve EBA TV’yi takip ediyoruz hem de farkli etkinlikler yaparak zamanimizi verimli bir sekilde geçiriyoruz.

ESRA AKTAS
OTIZMIN FARKINDAYIM ONLARIN YANINDAYIM OTIZMIN FARKINDAYIM ONLARIN YANINDAYIM
Bugün 2 Nisan Otizm Farkindalik Günü!Hüseyin Yardimci Ilkokulu 2A sinifi ve ögretmenleri Zehra SEVEN özel egitim sinifindaki otizmli arkadaslari ve ögretmenleri Yüsra EMIN ve Meryem KOÇOGLU'yla birlikte mavi giyinip otizme mavi isik yak etiketiyle fotograflarini paylasip otizm farkindaligina destek verdiler.

YÜSRA EMIN
OKULUMUZDA KORONAVIRÜS TEDBIRLERI OKULUMUZDA KORONAVIRÜS TEDBIRLERI
Dünya üzerinde ilk kez 1960’li yillarda görülen Covid-19 olarak adlandirilan virüs, koronavirüs ya da corona virüsü adiyla biliniyor. Çin’in Wuhan bölgesi Coronavirüs çiktigi yer olarak bilinmektedir. 400'den fazla koronavirüs bulunuyor ve bunlarin içinden sadece 4'ü insanlarda hastaliga yol açiyor. Çogu insanin hayatinin bir aninda karsilastigi bu virüsün yeni çikan hali oldukça agir ve olumsuz sonuçlara neden olmaktadir. Coronavirüs, hayvanlardan insanlara siçrama yapan virüslerdedir. Bu virüs insanlara geçtigi zaman mutasyona ugrar ve insanlar arasinda yayilabilir.

Mahmut Dertli
TEVFIK ILERI MTAL OKUL-ISLETME ISBIRLIGI VE OKUL DISI ÖGRENME TEVFIK ILERI MTAL OKUL-ISLETME ISBIRLIGI VE OKUL DISI ÖGRENME
Okul-Isletme arasindaki isbirligini artirma,özellikle otomasyon ve pnömatik sistemlerle ilgili gözlem ve inceleme yapma üzere Çaykur Paketleme fabrikasina ve Yazsan Makina'ya Teknik Gezi Düzenlendi. Okulumuz Makina Teknolojileri alani 11.sinif ögrencileri ve ögretmenleri 05-03-2020 persembe günü makina bakim onarim dersi kapsaminda , okulda anlattigimiz ve uygulama sansi bulamadigimiz konular üzerine fabrikadaki güncel teknolojik uygulamalari göstermek, okul-isletme arasindaki isbirligini artirma,özellikle otomasyon ve pnömatik sistemlerle ilgili gözlem ve inceleme yapmak, fabrikalardaki çalisma düzeni ve otomasyon sistemlerinin incelenip arastirilmasi amaciyla teknik gezi yapilmistir.

Yunus CEYLAN
COGRAFYA DERSI YERINDE ISLENDI COGRAFYA DERSI YERINDE ISLENDI
Okulumuz Cografya ögretmeni Aykurt AKYÜZ rehberliginde 10-Insaat Teknolojileri Alan ögrencileriyle okul disi ögrenme ortaminda "Dagmaran ve Ziraat Çay Bahçesi"'nde dersini islemistir.

Sirri Atalay KARAMAN
TRAFIK VE GÜVENLIK TRAFIK VE GÜVENLIK
Trafikte guvenli geçis alanlarinin yerinde incelenmesi.

Sükrü BAYYIGIT
DOMATESIN SERÜVENI DOMATESIN SERÜVENI
Okulumuz 3.sinif ögrencileri sinif ögretmenleri Ayse YESILBAS rehberliginde domatesin tohum halinden soframiza gelene kadar olan serüvenine taniklik etmek ayni zamanda bitkilerin büyüme ve gelismelerini gözlemlemek amaciyla domates tohumu ektiler.

SAYGÜN YANILMAZ
DEPREM  YANGIN EGITIMI VE PERSONEL TAHLIYE TATBIKATI DEPREM YANGIN EGITIMI VE PERSONEL TAHLIYE TATBIKATI
1-7 Mart tarihleri arasindaki Deprem Haftasi nedeniyle Haberal Vakfi Yasar ve Medine Haberal Ortaokulu olarak 04032020 Çarsamba günü son ders saatinde görevli personel ve ögrencilere yönelik egitim ve uygulama etkinligi gerçeklestirdik. Deprem Haftasi etkinliginde okulumuz Afete Hazirlik Kulübü ögretmen ve ögrencileri ile diger bütün personel görev almistir.

Akin ARTUN
GÜVENLI INTERNET GÜNÜ 2020 GÜVENLI INTERNET GÜNÜ 2020
Teknolojinin günlük hayatta  kullaniminin hizla yayginlasmasi ile birlikte bilgisayar ve internet yasamimizin önemli  bir parçasi haline gelmis ve küçük  yaslarda kullanilmaya baslanmistir.

Salih GÖV
EVDE LGS DENEMESI EVDE LGS DENEMESI
Lgs ye hazirlanan ögrencilerimiz basarilarini artirmak amaciyla Cuma günleri evde deneme sinavi oluyorlar.

Mehmet Inal
OKULDA 100.GÜNÜMÜZ eTwinning ETKINLIGIMIZ OKULDA 100.GÜNÜMÜZ eTwinning ETKINLIGIMIZ
Çocuklar okula basladiklari günden itibaren her günü sayarak yüzüncü günün sonunda okulda çesitli egitsel etkinlikler ve parti ile kutlandi.

Merve Okumus
SAYIN HASAN KEMAL YARDIMCI OKULUMUZU ZIYARET ETTI SAYIN HASAN KEMAL YARDIMCI OKULUMUZU ZIYARET ETTI
Okulumuzu ziyaret eden Sayin Hasan Kemal Yardimci ögrencilerle bulustu.

YUSUF ARDIÇ
EBRU SANATI EBRU SANATI
4/D sinifi ögrencileri  ögretmenleri Arzu IKIBAS ile birlikte Ebru Sanati çalismasi yapti.

Arzu IKIBAS
IYILIK YAP DENIZE BARDAGA AT IYILIK YAP DENIZE BARDAGA AT
Insana,dogaya ve hayvana yardimsever olmak da bir erdem ve kültürdür.Bu degeri de ancak

Merve Okumus
PAZAR FEN LISESI'NDE BASKETBOL GELENEGI PAZAR FEN LISESI'NDE BASKETBOL GELENEGI
17-26 Aralik 2019 tarihleri arasinda yapilan Okul Sporlari Basketbol Genç Erkekler ve Genç Kizlar il birinciligi müsabakalarinda kizlarda birinci olarak bölge finallerindeki yerimizi aldik.

Kamil GÖRMÜS
ISLAM DÜSÜNÜRLERI VE GÜNÜMÜZDEKI ETKILERI ISLAM DÜSÜNÜRLERI VE GÜNÜMÜZDEKI ETKILERI
Etkinligin temel amaçlarindan biri özellikle muallimi sani yani ikinci ögretmen ünvaniyla bilinen Farabi gibi Türk-Islam cografyasi için isik tutmus önemli filozof ve bilim insanlarinin öne çikan özelliklerini hem etkinligi bizzat yapan ögrencilere yaparak yasayarak kazandirmak hem de okulda etkinlige etkin ya da gizil bir sekilde de olsa katilmis ögrencilerde farkindanlik yaratmaktir.

MUSTAFA KÜÇÜKKESKIN
OKUL TANITIM ZIYARETLERIMIZ OKUL TANITIM ZIYARETLERIMIZ
Okulumuz 8. sinif ögrencileri ile Rize’nin gözde ve sinavla ögrenci alan liselerinden olan Rize TOBB Fen Lisesi’ni, Sehit Kemal Mutlu Fen Lisesi’ni, Sosyal Bilimler Lisesi’ni ve Kaptan Ahmet Erdogan Anadolu Imam-Hatip Lisesi’ni ziyaret ettik. Gittigimiz her okulda kapida karsilandik ve özel ilgiye muhatap olduk.

Mahmut Dertli
GEBE OKULU ZIYARETIMIZ GEBE OKULU ZIYARETIMIZ
17122019 tarihinde Rize Devlet Hastahanesi Gebe okulunu ziyaret ettik

Osman BAYKAL
MEZUNIYETIME MEKTUP MEZUNIYETIME MEKTUP
MEZUNIYETIME MEKTUP

VECIHI GÜNTEPE
6CDEN ÖRNEK SERGI 6CDEN ÖRNEK SERGI
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ögretmeni Sonnur OGUZ 6C sinifi ögrencileriyle birlikte namazin farzlarinin oyuncak bebeklerle anlatildigi bir sergi açtilar ve bu sergiyle konuyu okuldaki tüm arkadaslarina sundular.

SONNUR OGUZ
ÇAYELI SU SPORLARI MERKEZI PROJESININ AÇILISI RIZE VALISI KEMAL ÇEBER TARAFINDAN YAPILDI ÇAYELI SU SPORLARI MERKEZI PROJESININ AÇILISI RIZE VALISI KEMAL ÇEBER TARAFINDAN YAPILDI
Çayeli Ahmet Hamdi Ishakoglu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde faaliyet gösteren Çayeli Denizcilik Lisesi Spor Kulübü Dernegince Içisleri Bakanligindan destek alan ‘Çayeli Su Sporlari Merkezi ’ projesinin açilisi gerçeklestirildi. Açilisa Rize Valisi Kemal Çeber, Vali Yardimcisi Ahmet Dalkiran, Çayeli Kaymakami Mehmet Öztürk, Pazar Kaymakami Ayhan Terzi, Istanbul eski milletvekili ve Türkiye Rafting Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Nusret Bayraktar, Türkiye Rafting Federasyonu Baskani Fikret Yardimci, Il Jandarma Komutani Albay Hakan Dedebagi, Rize Emniyet Müdürü Nureddin Gökduman, Rize Liman Baskani Ugur Uzunoglu, Rize Milli Egitim Müdür Yardimcisi Salih Yelkenci, Çayeli Milli Egitim Müdürü Hüseyin Sahin, Çayeli Emniyet Müdürü Adnan Çarikçi, Çayeli’nde bulunan kulüplerin baskanlari, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve çok sayida vatandas katildi.

OGUZ ÇELIK
NAIM SÜLEYMANOGLU NAIM SÜLEYMANOGLU
Rize merkez Mehmet Akif Ersoy ortaokulu olarak bugün 7-B sinifimizla ingilizce dersimizde “BIYOGRAFI” ünitemiz kapsaminda sinemada izledigimiz film cok güzeldi. Ögrencilerimiz Naim Süleymanoglu ‘nun hayat hikayesini ögrendi.

ESRA AKTAS
OKULDA DIYABET PROGRAMI EGITIMI OKULDA DIYABET PROGRAMI EGITIMI
12.12.2019 Persembe günü okulumuz konferans salonun ögrenci velilerimize yönelik Okulda Diyabet Programi Egitimi verildi.

MUSTAFA ÖNER HATIRNAZ
PAZAR ANADOLU IMAM HATIP LISESI NDE AKRAN ARABULUCULUK MODELI PAZAR ANADOLU IMAM HATIP LISESI NDE AKRAN ARABULUCULUK MODELI
Anlasmazlik ve çatisma çözme yöntemi olan Akran Arabuluculugu Modeli ile okulumuzda problem yasayan ögrenciler, kendi siniflarindan seçtikleri arabulucular önderliginde kendi problem ve anlasmazliklarini çözmeye çalismaktadirlar.

FIKRET ANDIÇ
RIZE SPORUN AHMET MESUT YILMAZ ILKOKULU ÖGRENCILERINE SÜRPRIZI RIZE SPORUN AHMET MESUT YILMAZ ILKOKULU ÖGRENCILERINE SÜRPRIZI
-Sporla Büyüyorum-

Mustafa DURAN
ANNE-BABA-ÇOCUK EGITIMI KONULU TIYATROMUZ ANNE-BABA-ÇOCUK EGITIMI KONULU TIYATROMUZ
Anne-Baba-Çocuk Egitimi

Murat DERECI
BESLER, ALTILAR BIR DE ANASINIFI BESLER, ALTILAR BIR DE ANASINIFI
22 Kasim - 01 Aralik tarihlerinde Ismail KARAMAN Kültür Merkezinde açilan 2.kitap fuarina gittik.

Sefer YAZICI
OKUYORUM, YAZIYORUM, SUNUYORUM PROJESI OKUYORUM, YAZIYORUM, SUNUYORUM PROJESI
Paydaslarin, hayat boyu okuma-yazma aliskanliklarini gelistirmelerine katki saglamak, meslek yasamlarindaki  ani yazilarinin olusmasini desteklemek amaciyla düzenledigimiz etkinlige katilim gösteren herkese tesekkür ederiz.

AHMET YEREBAKAN
ARA TATILDE EGLENEREK ÖGRENDIM, ÖGRENEREK DINLENDIM ARA TATILDE EGLENEREK ÖGRENDIM, ÖGRENEREK DINLENDIM
Ara tatilde ögrencilerimize günlük yasam becerilerini gelistirmeye yönelik etkinlikler yaptirdik.

Mustafa DURAN
NE NEREDE? NE NEREDE?
Türkiye'de bulunan tarihi eserlerin yapimi ve tanitimi etkinligi

Mediha GÜRES ATALAY
MILLI KÜLTÜR ÖGELERIMIZ MILLI KÜLTÜR ÖGELERIMIZ
4-B sinifi velilerin destegiyle sinifta milli kültür ögelerimizin sergilendigi bir müze olusturdu.

Gülsüm METOGLU
SEHIT ERHAN DURAL KIZ AIHL'DEN SEMPOZYUMDA 3 DILDE 7 BILDIRI SEHIT ERHAN DURAL KIZ AIHL'DEN SEMPOZYUMDA 3 DILDE 7 BILDIRI
Antalya'da Kepez Mahmut Celalettin Ökten IHL ve Erünal Sosyal Bilimler Lisesi'nin organize ettigi 24-26 Ekim "Fuat Sezgin Islam Bilimi ve Tarihi Sempozyumu'na"ülke genelinde farkli illerden toplam 86 bildiri ile katilim saglandi. Okulumuz Sehit Erhan Dural Ailesi 7 bildiriyle sempozyumda sunum yaparak yürütücü okuldan sonra en fazla bildiri ile rekor katilim sagladi.Ögrencilerimizin tam hazirlikli ve profesyonelce sunumlari salondaki diger okullardan ve sempozyuma baskanlik yapan üniversite hocalari tarafindan büyük begeni topladi. Ögrencilerimizin yasadigi tecrübe ve sevinci Antalya'dan Rize'ye tasimalari tüm SED Ailesi olarak bizleri ziyadesiyle gururlandirdi.

YASAR KESKIN
ATIK PIL TOPLAMA KAMPANYASINA DESTEK DEVAM EDIYOR ATIK PIL TOPLAMA KAMPANYASINA DESTEK DEVAM EDIYOR
Okulumuz ögrenci ve ögretmenleri atik pil toplama kampanyasina destek vermeye devam ediyor.

Yasemin AKSAKAL
MUTLU ETMEK BIZIM ISIMIZ MUTLU ETMEK BIZIM ISIMIZ
Okulumuz 12-C sinifi ögrencileri Isletmelerde Beceri Egitimi dersi kapsaminda Veysel Vardal Ilkokulu 3-A sinifina palyaço gösterisi sundular.

TUNCAY CANCA
SAGLIKLI YE, IÇ; HASTALIGI DERT ETME HIÇ SAGLIKLI YE, IÇ; HASTALIGI DERT ETME HIÇ
Ailece saglikli besleniyoruz.

Mustafa DURAN
IMKB MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI'NDEN AFET RISKLERINI AZALTMA GÜNÜ ETKINLIGI IMKB MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI'NDEN AFET RISKLERINI AZALTMA GÜNÜ ETKINLIGI
Rize IMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde "Dünya Afet Risklerini Azaltma Günü" kapsaminda, senaryo geregi 7,1 siddetindeki depremin ardindan yarali ve personel tahliyesi tatbikati yapildi.

Sirri Atalay KARAMAN
OKUL HAMILERI PROJESI RIZE LISESINDE BASLADI OKUL HAMILERI PROJESI RIZE LISESINDE BASLADI
Rize Valisi Kemal Çeper'in himayelerinde, Rize Milli Egitim Müdürlügünce yürütülen Okul Hamileri Projesi okulumuz Ali Metin Kazanci Rize Lisesi'nde uygulanmaya baslandi.

Nilgün DÜLGER
ÇIRPTIM, ÇIRPTIM KARISTIRDIM! ÇIRPTIM, ÇIRPTIM KARISTIRDIM!
Okulda sana kek yaptim...

Mustafa DURAN
TEKNOFEST'deyiz TEKNOFEST'deyiz
Pazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak TEKNOFEST'e katildik. Okulumuzun sivil havacilik bölüm sefi Burak TURGUT önderliginde gerçeklestirdigimiz gezimizde çesitli bilgiler edindik ve bilgilerimizi okulda ögrencilerimizle paylastik.

Metin DEMIR
MINIK KALPLER KARIYER AVCILIGINDA ÇAYKUR GENEL MÜDÜRÜ YUSUF ZIYA ALIM ILE ROPÖRTAJ MINIK KALPLER KARIYER AVCILIGINDA ÇAYKUR GENEL MÜDÜRÜ YUSUF ZIYA ALIM ILE ROPÖRTAJ
Rize Imam Hatip Ortaokulu Ögrencileri  “Kariyer Avciligi” Projesi kapsaminda Çaykur Genel Müdürü Sayin Yusuf Ziya Alim’i ziyaret etti.

Zeki KUVEL
"FUAT SEZGIN SEMPOZYUMU" ÖNCESINDE SAYIN VALIMIZIN KONUGU OLDUK
Rize Sehit Erhan Dural Kiz AIHL Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu olarak basarinin lezzetini bir kez daha tattik. Türkiye genelinde yürütücü okuldan sonra en fazla bildirisi kabul edilen okul olmanin hakli gururunu yasadik.

YASAR KESKIN
MEKTUPLARLA GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURDUK MEKTUPLARLA GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURDUK
Hüseyin Sarioglu Ilkokulu 4 - B sinifi ögrencileri Sinif Ögretmenleri Muhammet KÜÇÜK ile birlikte Istanbul'a bir okulda kendilerine mektup arkadasi edindiler.

OKUL DISI ÖGRENME ORTAMLARI GEZILERIMIZDE SIRA SU ARITMA TESISINDE OKUL DISI ÖGRENME ORTAMLARI GEZILERIMIZDE SIRA SU ARITMA TESISINDE
Ögrencilerimize yönelik yaparak yasayarak ögrenme etkinlikleri kapsaminda Rize'nin içme suyunu karsilayan Andon Içme Suyu Tesisini ziyaret ettiler.

BAHAR OYUNLARINDA HEYECAN DORUKTA BAHAR OYUNLARINDA HEYECAN DORUKTA
Beden Egitimi Ögretmenlerimizin yönetiminde baslayan Bahar Oyunlarinda ögrencilerimiz ders disi zamanlarinda yakartop, futbol ve voleybol turnuvalari yaparak sinif takimlarina destek oldular ve takim olma ruhu kazandilar.

ÖGRETMENIM NE OKUYOR? ÖGRETMENIM NE OKUYOR?
Türkçe Ögretmenimiz Sahin ERGÜL'ün kitap okuma aliskanligini gelistirmek için yaptigi proje ögrencilerimizin oldukça dikkatini çekti.

EGITIM HER YERDE EGITIM HER YERDE
Egitimin dört duvar arasina sikismasina engel olmak, her ana ve her yere egitimi tasimak amaciyla derslerimizi okul bahçesinde isledik.

DEDELER-NINELER OKULDA! DEDELER-NINELER OKULDA!
Yaslilar haftasi münasebetiyle degerlerimizi tanimak adina büyüklerimizi okulumuza davet ettik.

BENZEMEZ KIMSE SANA PROJESI BENZEMEZ KIMSE SANA PROJESI
20 Mart 2019 tarihinde Hasan Yilmaz Ilkokulundan mezun olarak okulumuzda ögrenim gören ögrencilerimizi ilkokul ögretmenleri ile bulusturduk.

MESLEK LISELERI HAYATIMIZI GÜZELLESTIRIYOR MESLEK LISELERI HAYATIMIZI GÜZELLESTIRIYOR
Rize Gülbahar Hatun Mesleki Teknik Anadolu Lisesinde, Milli Egitim Bakanligi Mesleki ve Teknik Egitim Genel Müdürlügünün bu yil ikincisini düzenledigi ve ögrencilerde milli ve manevi degerlerin kazandirilmasi,mesleki egitimin öneminin ortaya konulmasi gi

ÖGRETMENLER ARASINDA YEMEK YARISMASI ÖGRETMENLER ARASINDA YEMEK YARISMASI
Çamlihemsin Çok Programli Anadolu Lisesi kendi ögretmenleri arasinda ilginç bir yarisma yapti. Okulun Yiyecek ve Içecek Hizmetleri Bölümü tarafindan, okulda ayni bölümle ilgisi olmayan ögretmenler arasinda yemek yarismasi düzenledi.

SINEMAM OKULDA SINEMAM OKULDA
Hamidiye Ilkokulunda sinema salonu olusturuldu.

SCKALIN NABZI OKUL GAZETESI SCKALIN NABZI OKUL GAZETESI
Okulumuz Edebiyat Ögretmeni Servet ASLAN liderliginde bir grup ögrencimiz ile birlikte okulumuzda bir gazete çikarma projesi gelistirdik ve ilk sayimiz baskiya gönderildi.

FINDIKLI ANAOKULUNUN MINIKLERINE GÜVENLI OKUL FINDIKLI ANAOKULUNUN MINIKLERINE GÜVENLI OKUL
GÜVENLI OKUL GÜVENLI GELECEK

Dünya Engelliler Gününde Farkindalik Yarattilar Dünya Engelliler Gününde Farkindalik Yarattilar
Ilçemiz Pazar Ahmet Tahtakiliç Ortaokulu Özel Egitim Sinifinin Dünya Engelliler Gününün önemi için özel egitim ögretmenleri Seyma ISCI ve Sümeyye KURT öncülügünde okulda ögrenciler yararina kermes düzenlendi.

Sifir atik okuldan baslar. Sifir atik okuldan baslar.
Okul bahçesine ve okul koridorlarina koydugumuz geri dönüsüm kutulari sayesinde ögrencilerimiz fen bilimleri dersinde gördükleri geri dönüsüm kazanimini davranisa dönüstürerek hem ülke hem de okul ekonomisine katkida bulunuyorlar.

OKULUMU SEVIYORUM VE TEMIZ TUTUYORUM OKULUMU SEVIYORUM VE TEMIZ TUTUYORUM
Projemizin içerigi okulda temizlik, araç gereçlerin korunmasi, enerji verimliliginin saglanmasi ve en önemlisi ögrencilerimizin güzel davranislar sergilemesidir. Denetleyen ve denetlenen ögrenciler oldugundan davranislar kalici olmaktadir.

"BENZEMEZ KIMSE SANA" PROJESI
Proje ile, ortaokul ögrencilerinin ilkokul ögretmenlerini ziyaretleri saglaniyor. Bir nevi ögretmene ahde vefa, sevgi ve saygi tazeleme örnegi sergilenmektedir.

KAYNASTIRMA PROJEMIZ KAYNASTIRMA PROJEMIZ
Ögrencilerimiz, haftada Iki Gün olmak üzere Güneysu ilçesinde yer alan; Güneysu Anaokulu ve IMKB Ilkokulu’nda yasitlarinin bulundugu siniflarda ders etkinlikleri, oyun oynama ve yemek yeme gibi bütünlestirici faaliyetlere katilmaktadirlar.

OYUNLA KAYNAS PROJESI OYUNLA KAYNAS PROJESI
Oyunla Kaynas projemiz Güneysu´daki okulllarin katilimi ile okulumuzda uygulanmistir. Projemiz, ilçedeki 8 okuldan 48 ögrenci ve kendi okulumuzdan da 55 ögrencimizin katilimi ile toplamda 103 ögrenciyle birlikte uygulanmistir.

0 Devamsizlik Projesi 0 Devamsizlik Projesi
Okulumuzda uygulanan 0 Devamsizlik Projesi kapsaminda haftalik olarak hiç devamsizlik yapmayan ögrencilere haftalik olarak çesitili ödüller verilmekte ve bu sayede devamsizliklarin azaltilmasi saglanmistir

Çayeli Denizcilik Lisesi Milli Sporcu Yetistirmeye Devam Ediyor Çayeli Denizcilik Lisesi Milli Sporcu Yetistirmeye Devam Ediyor
Çayeli Denizcilik Lisesi geçmisten bu yana; Rafting, Kano, Judo gibi degisik dallarda milli sporcu yetistirmeye devam ediyor. Okuldan simdiye kadar bes milli sporcu mezun olmus, biri Azeri olmak üzere iki milli sporcu halen ögrenimlerine devam etmektedi

Çayeli Denizcilik Lisesinden muhtesem bir hibe projesi Çayeli Denizcilik Lisesinden muhtesem bir hibe projesi
Çayeli Ahmet Hamdi Ishakoglu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okuldaki sportif faaliyetlerin gelistirilmesi amaciyla Çayeli Denizcilik Lisesi Spor Kulübü Dernegi’ araciligiyla Içisleri Bakanligi Dernekler Dairesi Baskanligina 2018 yilinda yaptigi ”Çayeli

Çayeli Denizcilik Lisesine Gençlik ve Spor Bakanligindan proje destegi Çayeli Denizcilik Lisesine Gençlik ve Spor Bakanligindan proje destegi
Çayeli Ahmet Hamdi Ishakoglu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafindan 2018 yili Gençlik ve Spor Bakanligi Gençlik Projeleri Detek Programi I.Çagri Dönemi kapsaminda hazirlanan “Az Destek Çok Sampiyon” isimli proje kabul edildi.

OKULDA ILK GÜNÜM OKULDA ILK GÜNÜM
Oryantasyon (Okula Uyum) Semineri

Mustafa DURAN
GÜLBAHAR HATUN MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESINDE 2019-2020 EGITIM ÖGRETIM YILININ ILK GÜNÜ GÜLBAHAR HATUN MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESINDE 2019-2020 EGITIM ÖGRETIM YILININ ILK GÜNÜ
Gülbahar Hatun MTAL 2019-2020 Egitim ve Ögretim yilinin ilk günü 400 Lise ögrencisi, 41 Ana sinifi ögrencisi ve 50 ögretmenin katilimiyla gerçeklesen törenle egitim ögretime basladi. Okulun ilk günü renkli görüntülere ev sahipligi yapti.

MUSTAFA METE
OKULUMUZA ANLAMLI ZIYARET OKULUMUZA ANLAMLI ZIYARET
Rize Belediyesi eski baskanlarindan rahmetli Ekrem ORHON'un ölümünün 36. yil dönümü anisina ilimizde yapilacak bir dizi anma programina katilmak için degerli kizi Çayhan ORHON DERVISOGLU Hanimefendi babasinin isminin verilerek yasatilmis oldugu okulumuza ziyarette bulundu.

DENIZCILER SU ALTI TEKNOLOJISI ILE TANISTI DENIZCILER SU ALTI TEKNOLOJISI ILE TANISTI
30 Mayis 2019 Persembe günü Gemi Yapimi Alani 10. ve 11. sinif ögrencileri Teknik Müdür Yardimcisi ve gemi yapimi alaninin ögretmenleri ile RTEÜ MYO Su Alti Teknolojisi Bölümüne mesleki ve teknik, akademik rehberlik amaçli gezi düzenledi.

Vedat MAZGAL
MERKEZ FATIH ILKOKULU MEZUNIYET TÖRENI MERKEZ FATIH ILKOKULU MEZUNIYET TÖRENI
Ardesen Merkez Fatih Ilkokulu 4. sinif ögrencileri düzenlenen mezuniyet töreninde cüppe giyip kep atarak, ilkokulu bitirmenin mutlulugunu yasadilar.

MESUT AYKUT
USTA ADAYLARI SEKTÖR TEMSILCILERI ILE BULUSUYOR USTA ADAYLARI SEKTÖR TEMSILCILERI ILE BULUSUYOR
Tevfik Ileri MTAL Elektrik Elektronik Tek. Alani Usta adaylari ilin Elektrik Alani Sektör Temsilcileriyle beraber organize edilen iftar programina katilarak birbirlerinden beklentilerini konustular.

BILIM MERKEZINE GEZI BILIM MERKEZINE GEZI
Ahmet Mesut Yilmaz Ilkokulu Anasinifi (A-B-C Subeleri) ögrencileri, Okul Müdürü Mustafa DURAN ve sinif ögretmenleri ile birlikte Rize Fatma-Nuri Erkan Bilim ve Sanat Merkezine gidilerek çocuklarin görerek ögrenmesine akilda kalici bilgiler saglanmasina firsat tanindi.

2-D SINIFIMIZ ANNE VE BABALAR IFTARDA BULUSTU 2-D SINIFIMIZ ANNE VE BABALAR IFTARDA BULUSTU
Okulda iftar.

SÜLEYMAN ÇAKIR
ÇAYELI ANADOLU LISESINDE OKULDA IFTAR ÇAYELI ANADOLU LISESINDE OKULDA IFTAR
Çayeli Anadolu Lisesi'nde "OKULDA IFTAR"

CENGIZ AZMAN
ÖZEL BILGE ILKOKULUNDA KODLAMA ATÖLYESINDEYIZ ÖZEL BILGE ILKOKULUNDA KODLAMA ATÖLYESINDEYIZ
Okul Hamisi Projesi kapsaminda okulumuz 4-A Sinifi ögrencileri olarak Okul Hamimiz Özel Bilge Ilkokulundaydik.

Merve ER
AILEMLE KITAP SAATI PROJESI AILE KATILIMI AILEMLE KITAP SAATI PROJESI AILE KATILIMI
3-D Sinifi Velileri Ailemle Kitap Saati projesi kapsaminda sinifimizca yürüttügümüz etkinliklerde; veliler sinifimiza gelerek çocuklara okumanin öneminden bahsedip hediyeler vererek sürece okulda da etkin bir sekilde katiliyorlar.

“HALKLA ILISKILER ALANI, RIZE MERKEZ MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI’NIN ÖFKESINI KONTROL ETTI.” “HALKLA ILISKILER ALANI, RIZE MERKEZ MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI’NIN ÖFKESINI KONTROL ETTI.”
eTwining projesi kapsaminda Türkiye genelinde 22 okulun daha katildigi, Rize Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Ticaret Meslek Lisesi) Halkla Iliskiler ve Organizasyon Hizmetleri Alaninin yürüttügü “Öfke Kontrolü” adli projenin hedef kitlesini 9. Sinif ögrencileri olusturmaktadir.

Semih UYAN
MALATYALI ÖGRENCILERI AGIRLADIK MALATYALI ÖGRENCILERI AGIRLADIK
Gençlik ve Spor Bakanliginin MEKTUP YAZ KENDINI TANIT KARDES EDIN SEHRINI TANIT adli projesi kapsaminda Malatya Yesilyurt Fatma Aliye IMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Kiz Meslek Lisesi) ile Rize Merkez Gülbahar Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasinda ortak etkinlikler basladi. 

Nilgün DÜLGER
CANLI ÇIZIM YARISMASINDA BIRINCILIK CANLI ÇIZIM YARISMASINDA BIRINCILIK
11 Nisan Persembe günü 27 Ortaokuldan 108 ögrencinin katildigi 7. Canli Çizim Yarismasi sonucuna göre okulumuz 8-F sinifi ögrencilerinden Zehra BILGIN birinci olmustur. Ögrencimizi kutlar, Görsel Sanatlar dersi ögretmeni Ilyas GÖR´ü tebrik ederiz.

ZAFER GÜNGÖR
OKULDA HANGI BIRIM, KAÇ ADIM? OKULDA HANGI BIRIM, KAÇ ADIM?
Okulumuz Çayeli Anadolu Lisesi ögrenci ve ögretmenlerimize Beslenme Dostu Okul olarak hareketli yasam için okul binasinda bulunan tüm birimlerin kaç adim oldugunu gösteren farkli bir görseli hizmete koyduk.

CENGIZ AZMAN
SAGLIKLI BESLENME SAGLIKLI OKUL KAHVALTI ETKINLIGIMIZ SAGLIKLI BESLENME SAGLIKLI OKUL KAHVALTI ETKINLIGIMIZ
Saglikli Beslenme Saglikli Okul Projesi kapsaminda Nisan ayi etkinligi olarak kahvalti etkinligi düzenlendi...

BERAT KANDILINI KOMSULARIMIZ ILE KUTLADIK BERAT KANDILINI KOMSULARIMIZ ILE KUTLADIK
Berat Kandili sebebi ile ögrencilerimizin okulda hazirladiklari un helvalarini komsularimizla ve ailelerimizle paylastik.

Tuncer AKDEMIR
INGILIZCE SPOR ÜNITESINI RIZESPOR ILE ISLEDIK INGILIZCE SPOR ÜNITESINI RIZESPOR ILE ISLEDIK
5-A Hazirlik Ingilizce sinifimiz, "Spor" ünitesi için ve Çaykur Rizespor-Besiktas maçi öncesi futbolculara moral vermek için Rizespor antramanina katildilar.

Kadem BAKIRCI
OYUNCAGIMI PAYLASIYORUM OYUNCAGIMI PAYLASIYORUM
Ögrencilerimiz düzenledikleri "oyuncagimi paylasiyorum" kampanyasi ile örnek bir uygulama gerçeklestirdiler

Eyüp Furtuna
SAMPIYONLAR SAMPIYON OKULDA SAMPIYONLAR SAMPIYON OKULDA
"Bir Ay çok Etkinlik" slogani ile yola çikan okulumuz,bu ayki etkinlikler kapsaminda ülkemizin Avrupa´daki gururu Ardesen GSK bayan hentbol takimini agirladi.

TEORIDEN PRATIGE, MAZIMIZDEN ATIYE PROJESI TEORIDEN PRATIGE, MAZIMIZDEN ATIYE PROJESI
Gençlik Hizmetleri Destek Programi 2018-1 kapsaminda Gençlik ve Spor Bakanligi tarafindan desteklenen “TEORIDEN PRATIGE, MAZIMIZDEN ATIYE” projesini gerçeklestirmek üzere okulumuz ögrencileri, okul müdürümüz Ahmet Ali SANDIKÇI koordinatörlügünde 25 Kasim – 30 Kasim tarihleri arasinda Bosna’ya gitti.