![](images/avatar/0.jpg)
Kadem BAKIRCI
- Tarih: 04.04.2019Okunma: 1039
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 273 MİSAFİRİNİZ VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 281 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 68 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 473 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÜBİZM VE MATEMATİK
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 275 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 125 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 86 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 179 MİSAFİRİN VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 385 MİSAFİRİN VAR
-
Berna Özpirinç 93 MİSAFİRİNİZ VAR
İNGİLİZCE SPOR ÜNİTESİNİ RİZESPOR İLE İŞLEDİK
5-A Hazırlık İngilizce sınıfımız, "Spor" ünitesi için ve Çaykur Rizespor-Beşiktaş maçı öncesi futbolculara moral vermek için Rizespor antramanina katıldılar.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190404112600.jpg)
"Spor" ünitesi için Çaykur Rizespor tesislerine giden 5-A Hazırlık İngilizce sınıfımız ,okulda İngilizce Öğretmeni Esra AKTAŞ rehberliğinde yazdıkları İngilizce ve Türkçe mektupları Rizesporlu oyunculara verdiler.Rizesporlu futbolcuların yakından ilgilendiği öğrencilerimiz, futbolculara futbola dair sorular sorup başarı dıleklerini ilettiler. Çaykur Rizespor teknik direktörü Okan BURUK ,sınıf adına bir öğrencimizin okluduğu mektup karşısında oldukça duygulandi.Öğrencilerimizin üzerindeki Rizespor formalarını tek tek imzaladi ve öğrencilerimizin takdim etiği çiçek ve çıkolatayi alıp topluca resim çektirdiler.Böylece spor ünitesine eğlenceli bir şekilde tamamlandi ve Beşiktaş maçı öncesi futbolcularda moral buldu.
Etiketler: