![](images/avatar/0.jpg)
ESRA AKTAŞ
- Tarih: 9.04.2020Okunma: 726
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 273 MİSAFİRİNİZ VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 281 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 68 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 473 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÜBİZM VE MATEMATİK
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 275 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 125 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 86 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 179 MİSAFİRİN VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 385 MİSAFİRİN VAR
-
Berna Özpirinç 93 MİSAFİRİNİZ VAR
EBA’NIN YILDIZLARI
Rize merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 6-A sınıfı olarak COVID-19 salgını sebebiyle evde kalarak Milli Eğitim Bakanlığımızın EBA sistemini aktif bir şekilde kullanmaya devam ediyoruz.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20200409214824.jpeg)
Öğrencilerimiz her gün Eba sistemi aracılığıyla öğretmenlerinin gönderdiği testleri çözüyor , alıştırmaları yapıyor, arkadaşlarıyla tartışma konuları üzerine beyin fırtınası yapıyor , dersler hakkında ve çeşitli kişisel gelişim alanları konusunda hem öğretmenleriyle hem arkadaşlarıyla yoğun bir iletişim halinde bulunuyor. Böylece okuldan ayrı da kalsak tatilde değil uzaktan eğitim sürecinde olduğumuzun bilincinde olarak sorumluluklarını yerine getiriyor. Bizler de öğrencilerimizin Eba sistemini kullanmasını daha da fazla teşvik etmek amacıyla ebadaki katılım durumlarına göre "EBA'NIN YILDIZLARI " nı seçiyoruz. Her ay seçtiğimiz öğrencilere sertifikalarını elektronik ortamda göndereceğiz.Bu ayın yıldızları sertifikalarını aldı ve çok mutlu oldu. Bundan sonra da ebayı her gün takip edeceklerini belirttiler. Eba sistemi sayesinde çocuklarımızla iletişim kurmak çok güzel.En yakın zamanda sağlıklı günlerde tekrar bir araya geleceğimizi biliyoruz, hepinizi cooook seviyoruz çocuklar ...
Etiketler: