![](images/avatar/0.jpg)
Nilgün DÜLGER
- Tarih: 26.04.2019Okunma: 746
Okuldan Benzer Haberler
-
Derya ATAY 46 GÜLBAHAR HATUN MTAL ÖĞRENCİLERİ "ART JOURNEY IN RECYCLİNG" ETWİNNİNG PROJESİYLE GERİDÖNÜŞÜM FARKINDALIĞI KAZANIYOR
-
Derya ATAY 68 GÜLBAHAR HATUN MTAL ÖĞRENCİLERİ "ART JOURNEY IN RECYCLİNG" ETWİNNİNG PROJESİYLE GERİDÖNÜŞÜM FARKINDALIĞI KAZANIYOR
-
Derya ATAY 111 GÜLBAHAR HATUN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ "DONT BE A BULLY" ETWİNNİNG PROJE ÇALIŞMALARIYLA FARKINDALIK KAZANIYORLAR
-
Derya ATAY 73 ARDEŞEN MTAL (LETS RECYCLE THE WORLD! ) ETWİNNİNG PROJESİYLE AVRUPA KALİTE ETİKETİ ALDI
-
Derya ATAY 163 GÜLBAHAR HATUN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ “MİSAFİRİMİZ VAR” PROJESİ KAPSAMINDA VELİ ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
-
Bahar Yüksel 125 ATALARIMIZDAN MiRAS YERLİ TOHUMLARIMIZ
-
Derya ATAY 116 GÜLBAHAR HATUN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİN ATIK MALZEMLERLE ZEKA OYUNLARI
-
Bahar Yüksel 191 FELSEFİK TASARIMLAR
-
Derya ATAY 194 15. ULUSLARARASI EĞİTİM BİLİMLERİ FORUMUNDAYIZ
-
Derya ATAY 160 15. ULUSLARARASI EĞİTİM BİLİMLERİ FORUMUNDAYIZ
MALATYALI ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADIK
Gençlik ve Spor Bakanlığının MEKTUP YAZ KENDİNİ TANIT KARDEŞ EDİN ŞEHRİNİ TANIT adlı projesi kapsamında Malatya Yeşilyurt Fatma Aliye İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Kız Meslek Lisesi) ile Rize Merkez Gülbahar Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında ortak etkinlikler başladı.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190426163545.jpg)
Malatya Yeşilyurt Fatma Aliye İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından yapılan proje kapsamında öğrencilerimiz önce birbirlerine mektup yazdı ve karşılıklı olarak Malatya ve Rize illerini mektuplardan tanımaya çalıştı. Bu kapsamda Malatya Yeşilyurt Fatma Aliye İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri Rize’ye gezi düzenledi.
Bugün öğretmen ve öğrenciler Gülbahar Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Okul Z-Kütüphanesinde yapılan törenle öğrenciler tanışarak birbirlerine yörelerini tanıtıcı hediyeler verdiler. Okul Müdürü Nilgün DÜLGER öğrencilere Rize yöresine ait keşan hediye etti. Ayrıca “250 Şehide 250 Bayrak Projesi” anısına misafirlere bayrak takdim etti.
Daha sonra misafir öğrenciler ev sahibi öğrencilerin rehberliğinde okulu ve birimlerini gezdi. Okuldan ayrılan misafirler Ayder’e gitti.
Gezinin yarınki kısmında Malatya’dan gelen misafirler ile Gülbahar Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri Derepazarı sahilde piknik yaptıktan sonra Rize Kalesi ve Ziraat Çay Bahçesi’ne gezi düzenleyecek. Pazar günü ise misafirler şehrimizden ayrılarak Malatya’ya geri dönecek.
MEKTUP YAZ KENDİNİ TANIT KARDEŞ EDİN ŞEHRİNİ TANIT adlı projesinin ikinci ayağında ise Gülbahar Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri 3-5 Mayıs tarihlerinde Malatya’ya gezi düzenleyecek.
Etiketler: