![](images/avatar/0.jpg)
Yasemin AKSAKAL
- Tarih: 22.10.2019Okunma: 537
Okuldan Benzer Haberler
-
Yavuz ERTENLİ 358 HABERAL ORTAOKULU 15 TEMMUZ ÖZEL SAYISI
-
Ferda Yaprak OK 509 8. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ MEZUNLARIMIZLA BULUŞTU
-
Yavuz ERTENLİ 442 KIZILAY HAFTASINI COŞKUYLA KUTLADIK
-
Yavuz ERTENLİ 500 6 PROJEMİZ ERZURUM BÖLGE FİNALLERİNDE
-
Ferda Yaprak OK 683 ÇOCUK EDEBİYATI YAZARI MİYASE SERTBARUT İLE BULUŞTUK
-
Ferda Yaprak OK 433 GELECEĞE DOKUNAN ELLER
-
Ferda Yaprak OK 560 GELECEĞE DOKUNAN ELLER
-
Yavuz ERTENLİ 521 3D SANAL SERGİMİZ
-
Ferda Yaprak OK 472 GELECEĞE DOKUNAN ELLER
-
Ferda Yaprak OK 707 ÖĞRENCİLERİMİZ ÇANAKKALE ZAFERİ KAHRAMANLARINI CANLANDIRDI
ATIK PİL TOPLAMA KAMPANYASINA DESTEK DEVAM EDİYOR
Okulumuz öğrenci ve öğretmenleri atık pil toplama kampanyasına destek vermeye devam ediyor.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_201910230034253.jpg)
Okulumuzda "Atık Pil Kampanyası"na destek vermek için TAKIMLAR YARIŞIYOR sloganı ile 4 büyük takım (Trabzonspor, Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe) taraftarları adına atık pil toplama kutuları Sinem KURT, Vildan ÇİÇEK ve Yasemin AKSAKAL tarafından tasarlanmıştı. Okulumuzun idare katında bulunan taraftarlar için atık pil toplama kutularına öğrenci ve öğretmenlerimiz evlerinde veya çevrelerinde topladıkları pilleri atarak, destekledikleri futbol takımlarının marşını bir hafta boyunca öğle arası okulumuzda çalınmasını sağlıyor. Her hafta cuma günü 4.dersin bitiminde kutular tekrar tartılıyor ve sonuçlar cuma günleri törende ilan ediliyor. Bir sonraki hafta pazartesi gününden itibaren kazanan futbol takımının marşı okulda çalınmaya başlanıyor. Geçen yılki sonuçlara göre tek başına yaklaşık 40 kg atık pil desteği sağlayan öğrencimiz Mina BUL'a bu yıl sene başında tuttuğu takımın forması hediye edilerek ödüllendirildi.
Etiketler: