![](images/avatar/0.jpg)
BİNNUR KILIÇ
- Tarih: 26.06.2020Okunma: 786
Okuldan Benzer Haberler
-
Duygu ÇOLAK AVCI Sevde ALTUNAY 499 PERMAKÜLTÜR DOĞAMIZDA VAR E TWİNNİNG PROJEMİZ
-
BİNNUR KILIÇ 947
-
BİNNUR KILIÇ 781 DENEY(E)LİM BİRLİKTE LET'S EXPERIMENT ETWİNNİNG PROJEMİZİ TAMAMLADIK
-
BİNNUR KILIÇ 729 ROBOTICS IQ ETWINNING PROJEMİZİN ÇALIŞMALARI
-
BİNNUR KILIÇ 786 STEM AT SCHOOL(OKULDA STEM) ETWİNNİNG PROJEMİZİ TAMAMLADIK
-
Binnur KILIÇ 818 OKULUMUZDA AFETLERE HAZIRLIK TATBİKATI
-
Binnur KILIÇ 854 SIFIR ATIK PROJESİ RİÇEV GEZİSİ
-
Binnur KILIÇ 1109 OKUL DIŞI ÖĞRENME ORTAMLARI MESLEK TANITIM GEZİSİ
-
Binnur KILIÇ 912 LÖSEMİ FARKINDALIK
-
Binnur KILIÇ 665 KAHRAMAN ASKERLERİMİZE SELAM
STEM AT SCHOOL(OKULDA STEM) ETWİNNİNG PROJEMİZİ TAMAMLADIK
Okulumuz 4 yaş grubu öğretmeni Pınar ÖZTÜRK, sınıfı ile birlikte Stem at School( Okulda Stem) projesine katılım sağlamıştır. Projeyi 2019-2020 eğitim öğretim döneminde ve uzaktan eğitim sürecinde de öğrencileri ile birlikte devam ettirmiştir.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20200626150936m.jpg)
Proje kapsamında öğrencilerimiz: Oyun hamurundan hayalindeki evler, Karekod uygulamaları kullanarak yenilebilir araba hazırlama ve eşleşme yoluyla ortaklara gönderme, Balonlu araba, En sağlam kule, Yüzen gemiler, Storyjumper web2 aracı ile ''STEM ÖYKÜLERİ'' hazırlama, Da Vinci köprüsü, Kuş evi tasarımı, Webinar vb etkinlikler yapmıştır. Proje final ürünü olarak tüm ortakların uzaktan eğitim sürencinde öğrecileri tarafından hazırlanan vagonlar kargo yolu ile proje kurucularına göndendirdi. Tüm vagonlar birleştirilerek okulda stem treni oluşturuldu.
Projemiz ile öğretmenimiz stem uygulamalarını yaygınlaştırarak; öğrencilerimizin stem etkinlikleri sayesinde kolay malzemelerle yaratıcılık , üretkenlik, problem çözme , problem durumlarına yönelik çözümler üretme vb. özelliklerini geliştirmiştir.
Proje sonucunda da tüm okulların ürünlerinin bulunduğu sanal sergi hazırlanmıştır.
https://www.artsteps.com/view/5ed50a321f5bc8063275ecdd
Etiketler: