![](images/avatar/0.jpg)
Ozan ORHAN
- Tarih: 17.05.2020Okunma: 723
Okuldan Benzer Haberler
-
Yasemin SARIHAN 49 ELMALI ORTAOKULU KİTAP YAZDI
-
Yasemin SARIHAN 33 TÜRKİYE 2.Sİ OLAN ÖĞRENCİMİZ GENEL MÜDÜRLÜK VE İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ
-
Yasemin SARIHAN 45 ELMALI ORTAOKULUNDAN TÜRKİYE 2.LİĞİ
-
Tüm öğretmenler 43 ÇOCUK OYUNLARI ŞENLİĞİ
-
Tüm öğretmenler 84 KİTAP KURDU
-
NACİ ERAYDIN 69 DEPREME FARKINDALIĞI EĞİTİMİ
-
ESRA AYDIN 72 TOMBİK OYUNU
-
Muhammet Atalay - Yasemin Sarıhan 63 RİZE KİTAP FUARI GEZİSİ
-
Tüm öğretmenler 61 KİTAP KURDU
-
Yasemin SARTIHAN 55 DİLİMİZİN ZENGİNLİKLERİ
SEN ''EVDE KAL'' BİZ GELİRİZ
Elmalı İlkOrtaokulu olarak eğitime ara verdiğimiz şu dönemde çalışmaya ve etkinliklerimize devam ediyoruz.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/etkinlik_foto/dosya_202005180136411.jpg)
'' 3'Ü BİR ARADA: Kitap-Deneme-Çikolata'' ismini verdiğimiz etkinliğimizde ilkokul öğrencilerimiz için seviyelerine uygun kitap ve çikolata dağıtırken ortaokul öğrencilerimize kitap ve çikolataların yanında deneme sınavlarımızı da dağıttık .
Bu etkinlikte amacımız; öğrencilerimizin boş vakitlerini okuyacağı kitaplarla değerlendirmelerini sağlamak, çözecekleri deneme sınavları ile konuları pekiştirmelerine katkıda bunmak ve okuldan ayrı kaldıkları bu dönemde okul ile ilgili motivasyonlarını üst seviyeye çıkarmaktı.
Etkinliğimizde öğrencilerimizin mutluluğu ve samimiyeti gözlerinden okunuyordu. Öğrencilerden alınan dönütler yapılan etkinliğin amacına ulaştığını gösterdi.
Etkinliğe konu olan malzemelerimizin öğrencilerimize ulaştırılmasında katkısı bulunan başta Okul Müdür V. Uğur TÜFENK olmak üzere emeği geçen bütün öğretmenlerimize teşekkür ederiz
Etiketler: