![](images/avatar/0.jpg)
Vedat MAZGAL
MERKEZ - Hasan Kemal Yardımcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Tarih: 15.06.2019Okunma: 446
Okuldan Benzer Haberler
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 381 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN BEŞİNCİ HAREKETLİLİĞİNİ TÜRKİYENİN DÜZCE ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 710 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN DÖRDÜNCÜ HAREKETLİLİĞİNİ SIRBİSTANIN BELGRAD ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 675 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN ÜÇÜNCÜ HAREKETLİLİĞİNİ ROMANYANIN KÖSTENCE ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 421 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZ İKİNCİ HAREKETLİLİĞİNİ AVUSTURYANIN BAŞKENTİ VİYANADA GERÇEKLEŞTİRDİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 527 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZ İLK HAREKETLİLİĞİNİ MACARİSTANIN BAŞKENTİ BUDAPEŞTEDE GERÇEKLEŞTİRDİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 635 OKULUMUZ MAVİ OKUL ETİKETİ ALMAYA HAK KAZANDI
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 597 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" ETWINNING PROJEMİZDE SANAL SERGİMİZ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 434
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 535 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" ETWINNING PROJEMİZDE YAPBOZ ETKİNLİĞİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 450 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" PROJE EKİBİ ÇEVRİMİÇİ ETKİNLİKLERDE BULUŞUYOR
DENİZCİLER SU ALTI TEKNOLOJİSİ İLE TANIŞTI
30 Mayıs 2019 Perşembe günü Gemi Yapımı Alanı 10. ve 11. sınıf öğrencileri Teknik Müdür Yardımcısı ve gemi yapımı alanının öğretmenleri ile RTEÜ MYO Su Altı Teknolojisi Bölümüne mesleki ve teknik, akademik rehberlik amaçlı gezi düzenledi.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190615113120.jpg)
Öğrencilerimiz okulun imkânlarını, eğitim-araştırma gemisini yerinde görme fırsatı buldular. Teknik atölye ve laboratuarlar ve su altı dalış ekipmanları incelendi. Öğrencilerimiz okuldan mezun olduktan sonra çalışma şartları hakkında, okula giriş şartları, diğer bölümleri, iş olanakları ve TYT puanları hakkında da yüksek okul Öğr.Gör. TOLGA AKDEMİR ve Doç.Dr. KENAN GEDİK Bey'den bilgi aldılar. RTEÜ MYO’ya yapılan bu gezi ve inceleme oldukça verimli olup okula dönüşte yapılan değerlendirme sonrası öğrencilerimizden de olumlu tepkiler alınarak gezi sona erdi.
Etiketler: