![](images/avatar/0.jpg)
Cevahir KAYA
- Tarih: 30.10.2020Okunma: 351
Okuldan Benzer Haberler
-
Cevahir KAYA 199 GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ: ROBOTİK KODLAMA
-
Cevahir KAYA 170 AURORA ETWINNING PROJESİ BAŞLADI
-
Cevahir KAYA 122 ETWINNING PROJEMİZE ROMANYADAN ÖDÜL
-
Cevahir KAYA 241 OUR WORLD OF MATHS
-
Cevahir KAYA 375 THINK, TALK, WRITE ... PROJEMİZ
-
Cevahir KAYA 425 PASSWORD OF FREE WINGS PROJESİ BAŞLADI
-
Cevahir KAYA 395 CODE LEARN ENJOY PROJESİ BAŞLADI
-
Cevahir KAYA 446 ÖZÜMÜZ SÖZÜMÜZ BİR PROJEMİZ SONA ERDİ
-
Cevahir KAYA 482 MATHEMATIC CAFE PROJEMİZ SONA ERDİ
-
Cevahir KAYA 438 MY ART TREE PROJEMİZ
PROJELERİMİZ KALİTE ETİKETİ İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ
Şevket Yardımcı İlkokulu sınıf öğretmenlerinden Cevahir KAYA, 2019-2020 eğitim öğretim yılında yürüttüğü 3 eTwinning projesinde kalite etiketi ile ödüllendirildi.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_202010300107365.png)
Cevahir KAYA, 2019-2020 eğitim-öğretim yılında Kendirli Şehit Azim Özdemir İlkokulunda görev yaparken yürüttüğü eğlenceli okuma yazma çalışmaları içeren 29 Harf 29 Etkinlik; ders kazanımlarını drama ile işlemeyi esas alan Dersimiz Drama ve çocuk sanatları etkinlikleri icra edilen Kids Arts Adventures adlı proje ile ulusal kalite etiketine layık görülmüştü. Geçtiğimiz günlerde uluslar arası bir proje olan Kids Arts Adventures projesi ise Avrupa kalite etiketi ile ödüllendirildi. Projede emeği geçen öğrencilere teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Etiketler: