![](images/avatar/0.jpg)
Hamza KESKİN
- Tarih: 22.03.2024Okunma: 73
Okuldan Benzer Haberler
-
Cevahir KAYA 213 GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ: ROBOTİK KODLAMA
-
Cevahir KAYA 183 AURORA ETWINNING PROJESİ BAŞLADI
-
Cevahir KAYA 127 ETWINNING PROJEMİZE ROMANYADAN ÖDÜL
-
Cevahir KAYA 246 OUR WORLD OF MATHS
-
Cevahir KAYA 383 THINK, TALK, WRITE ... PROJEMİZ
-
Cevahir KAYA 431 PASSWORD OF FREE WINGS PROJESİ BAŞLADI
-
Cevahir KAYA 399 CODE LEARN ENJOY PROJESİ BAŞLADI
-
Cevahir KAYA 450 ÖZÜMÜZ SÖZÜMÜZ BİR PROJEMİZ SONA ERDİ
-
Cevahir KAYA 492 MATHEMATIC CAFE PROJEMİZ SONA ERDİ
-
Cevahir KAYA 445 MY ART TREE PROJEMİZ
ULUSLARARASI ORTAKLI eTWINNING PROJEMİZ BAŞLAMIŞTIR
Okulumuz Müdür Yardımcısı ve 3-A Sınıfı İngilizce Öğretmeni Hamza KESKİN rehberliğinde İtalya, İspanya, Yunanistan ve Slovakya ortaklı Çocuk oyunları temalı Clapping Games adlı eTwinning projemiz başlamıştır.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/119691711098045.png)
Eğlenceli bir etkinlik olan ve çocukların ruhsal doyumunu sağlayan oyun, onların beden ve karakter gelişimine katkıda bulunarak iyi davranışlar ve alışkanlıklar kazandırır. Çocuklar, oyunla coşku ve sevinç duygusuna sahip olurlar. Oyun, çocuğun hayatı, canlılığı, dünyayı tanıması, varlığı ve her şeyidir.
Çocukların oyun ihtiyacından yola çıkarak 3. Sınıf İngilizce dersi konularına entegre ettiğimiz projemizle öğrenciler bir yandan dil becerilerini artırırken diğer yandan kullanacağımız web 2.0 araçlarıyla dijital yetkinliklerini de geliştirme fırsatı bulacaklar. Öğrencilerimizin diğer kültürleri tanıması ve bu sayede kültürel bilinç kazanması da projemizin önemli hedeflerinden bir tanesidir.
Öğretmenimize ve öğrencilerimize başarılar dileriz.
Etiketler: