![](images/avatar/0.jpg)
Mahmut Dertli
- Tarih: 16.03.2020Okunma: 793
Okuldan Benzer Haberler
-
Mahmut Dertli 91 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Şükrü Durmuş 212 OKUYAN KAZANIR
-
Mahmut Dertli 440 MEHMET AKİF ERSOY’U ANDIK
-
Mahmut Dertli 749 ATATÜRK ORTAOKULU KİTAP OKUYOR
-
Mahmut Dertli 733 UZAKTAN EĞİTİME HAZIRIZ
-
Mahmut Dertli 714 OKULUMUZDA KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ
-
Mahmut Dertli 1162 DEPREM HAFTASI VE DÜNYA AFET AZALTMA GÜNÜ
-
Mahmut Dertli 793 MİSAFİR OLMAYA DEVAM EDİYORUZ
-
Mahmut Dertli 854 İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA TÖRENİ
-
Mahmut Dertli 1022 OKULUMUZDA İSTİKLAL MARŞI OKUMA YARIŞMASI DÜZENLENDİ
MİSAFİR OLMAYA DEVAM EDİYORUZ
2023 Eğitim Vizyonunun temel felsefesi; eğitim kurumunun temel çıkış noktası, bireyin kendini bilmesini ve tanımasını sağlamaktır. Çocuklar, ebeveynler ve öğretmenler, kendilerini ve çevrelerindekileri tanıdıklarında, birlikte gelişme imkânı doğacaktır.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_202003161044091.jpg)
Okulumuz, Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün başlatmış olduğu #misafirinizvar projesini sürdürmeye devam ediyor. 20 Şubat 2020 tarihinde başlatılan proje yalnızca o günkü ziyaretlerle sınırlı kalmamış, ilerleyen günlerde de ziyaretlerimiz devam etmiştir. Her sınıf düzeyinden öğretmenlerimizin özverili çalışmalarıyla sürdürülen projede amacımız; tokmağını çalmadık kapı, hasbihal etmedik veli bırakmamaktır.
Öte yandan yapılan veli ziyaretlerimizde hem öğrencilerimize ve velilerimize yardımcı oluyoruz hem de yörenin sosyo-ekonomik, sosyo-kültürel yapısını daha iyi sentezleyerek eğitim-öğretim anlayışımızı, teknik ve yöntemlerimizi ona göre şekillendiriyoruz.
Veli ziyaretlerine bizzat katılan, öğretmenleri teşvik eden okul idaremize; mesaisinden fedakarlık yapan özverili öğretmenlerimize; bizi içten, sıcak bir karşılama ile misafir eden velilerimize teşekkür ederiz.
Etiketler:
YORUMLAR
Okul aile el ele. Tebriker.
-
MMahmut Dertli 16.03.2020
Teşekkür ederiz müdürüm.