Mahmut Dertli
- Tarih: 23.03.2020Okunma: 753
Okuldan Benzer Haberler
-
Mahmut Dertli 111 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Şükrü Durmuş 221 OKUYAN KAZANIR
-
Mahmut Dertli 444 MEHMET AKİF ERSOY’U ANDIK
-
Mahmut Dertli 753 ATATÜRK ORTAOKULU KİTAP OKUYOR
-
Mahmut Dertli 736 UZAKTAN EĞİTİME HAZIRIZ
-
Mahmut Dertli 718 OKULUMUZDA KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ
-
Mahmut Dertli 1171 DEPREM HAFTASI VE DÜNYA AFET AZALTMA GÜNÜ
-
Mahmut Dertli 800 MİSAFİR OLMAYA DEVAM EDİYORUZ
-
Mahmut Dertli 862 İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA TÖRENİ
-
Mahmut Dertli 1028 OKULUMUZDA İSTİKLAL MARŞI OKUMA YARIŞMASI DÜZENLENDİ
ATATÜRK ORTAOKULU KİTAP OKUYOR
Bu yıl uygulamaya koyulan ara tatillerin ilki kasım ayında gerçekleşmişti. Nisan ayında gerçekleşlemesi planlanan 2. ara tatil ise Koronavirüs tehlikesi yüzünden tedbir amaçlı mart ayına çekildi. 16-22 Mart tarihleri arasında öğrencilerimiz ara tatil yapmış oldular.
Tatiller; öğrencilerimizin dinleneceği, gezip yeni yerler, yeni şeyler keşfedeceği, kendilerini okula hazır hale getirecekleri zaman dilimleridir. Ayrıca tatiller; öğrencilerimizin hayal dünyalarını geliştiren, kendi ütopyalarını kurdukları, kelime dağarcıklarını zenginleştirdikleri, kavrayış yeteneklerini geliştirdikleri kitap okuma zamanlarıdır. Evlerden çıkmanın tehlikeli olduğu bu günlerde, öğretmenlerimizin; öğrencileri teşvik etmeleri, onlara rol model olmaları ve rehberlik etmeleri sayesinde öğrencilerimiz, evlerinde kitap okudular. Teknoloji bağımlılığına karşı savaş açtılar.
Öğrencileri teşvik eden öğretmenlerimizi, kitap kurdu öğrencilerimizi ve velilerini tebrik ederiz.
Etiketler: