![](images/avatar/0.jpg)
Mahmut Dertli
- Tarih: 22.03.2020Okunma: 736
Okuldan Benzer Haberler
-
Mahmut Dertli 111 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Şükrü Durmuş 221 OKUYAN KAZANIR
-
Mahmut Dertli 445 MEHMET AKİF ERSOY’U ANDIK
-
Mahmut Dertli 754 ATATÜRK ORTAOKULU KİTAP OKUYOR
-
Mahmut Dertli 736 UZAKTAN EĞİTİME HAZIRIZ
-
Mahmut Dertli 718 OKULUMUZDA KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ
-
Mahmut Dertli 1171 DEPREM HAFTASI VE DÜNYA AFET AZALTMA GÜNÜ
-
Mahmut Dertli 800 MİSAFİR OLMAYA DEVAM EDİYORUZ
-
Mahmut Dertli 863 İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA TÖRENİ
-
Mahmut Dertli 1028 OKULUMUZDA İSTİKLAL MARŞI OKUMA YARIŞMASI DÜZENLENDİ
UZAKTAN EĞİTİME HAZIRIZ
Tüm dünyayı saran Koronavirüs tehlikesi ülkemizde de etkilerini gösterdi. Pek çok alanı olumsuz etkileyen virüs, bakanlığımızın aldığı tedbirler sayesinde eğitim- öğretimi sekteye uğratamadı. Tehlikeyi önceden sezen bakanlığımız, ara tatili öne çekti. Ara tatilden sonraki hafta olan 23-29 Mart tarihindeki dersleri TRT ile yapılan protokol gereği televizyondan uzaktan eğitim ile yapacak.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_202003222340199.jpg)
Okulumuz öğretmenleri daha ilk günden itibaren öğrencilerimizi uzaktan eğitime hazırladılar. Uzaktan eğitimin ne olduğunu, nasıl bir süreç takip edileceğini öğrencilerimize ve velilerimize anlattılar. EBA şifresi olmayan öğrencilere şifre verdiler, TRT EBA TV'nin kurulumu hakkında öğrencilere tek tek bilgi verdiler. Öğrencilerin çalışma programlarını telefondan ve EBA'dan takip ettiler.
Öğretmenlerimiz, 23 martta başlayacak olan uzaktan eğitime istisnasız her öğrencimizi hazır hale getirdiler. İlk günden beri krizi ustalıkla yöneten Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk'a, bakanlık çalışanlarına, TRT'ye ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Eğitim; her yerde, her zaman...
Etiketler: