mahmut dertli
- Tarih: 24.12.2019Okunma: 726
Okuldan Benzer Haberler
-
Mahmut Dertli 91 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Şükrü Durmuş 213 OKUYAN KAZANIR
-
Mahmut Dertli 441 MEHMET AKİF ERSOY’U ANDIK
-
Mahmut Dertli 749 ATATÜRK ORTAOKULU KİTAP OKUYOR
-
Mahmut Dertli 734 UZAKTAN EĞİTİME HAZIRIZ
-
Mahmut Dertli 714 OKULUMUZDA KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ
-
Mahmut Dertli 1163 DEPREM HAFTASI VE DÜNYA AFET AZALTMA GÜNÜ
-
Mahmut Dertli 794 MİSAFİR OLMAYA DEVAM EDİYORUZ
-
Mahmut Dertli 855 İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA TÖRENİ
-
Mahmut Dertli 1023 OKULUMUZDA İSTİKLAL MARŞI OKUMA YARIŞMASI DÜZENLENDİ
DERSİMİZİ CAMİDE YAPTIK
‘’2023 Eğitim Vizyonu’nda ‘Ortaöğretim Teması’nda yer alan "Akademik Bilginin Beceriye Dönüşmesi Sağlanacak" şeklindeki 2. hedefin 3. eyleminde, "Doğal, tarihi ve kültürel mekanlar ile bilim-sanat merkezleri ve müzeler gibi okul dışı öğrenme ortamlarının, müfredatlarda yer alan kazanımlar doğrultusunda daha etkili kullanılması sağlanacaktır" denilmektedir.
Okulumuz 6. Sınıf öğrencileri ile ‘namazın kılınışına örnekler verir’ kazanımına ve 2023 Eğitim Vizyonu’nda bahsi geçen hedefe yönelik olarak kardeş camimiz olan İkizdere Kubbeli Camii’sini ziyarete gittik, ‘göster yap tekniği’ ile dersimizi işledik. Farklı bir ortamda işlediğimiz dersimize yüksek seviyede ilgi gösterildi. Dersin bitiminde camide vakit namazını cemaatle beraber kılarak hem konumuzu pekiştirdik hem de öğrencilerimize camiyi sevdirmeye çalıştık. Öğrencilerimizle teker teker ilgilenen ve camide bizi misafir eden cami imamı Mustafa Topçuoğlu’na ve müezzin Halil Aydın’a teşekkür ederiz.
Etiketler: