![](images/avatar/0.jpg)
Cevahir KAYA
MERKEZ - ŞEVKET YARDIMCI İLKOKULU
- Tarih: 21.12.2023Okunma: 121
Okuldan Benzer Haberler
-
Cevahir KAYA 198 GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ: ROBOTİK KODLAMA
-
Cevahir KAYA 170 AURORA ETWINNING PROJESİ BAŞLADI
-
Cevahir KAYA 121 ETWINNING PROJEMİZE ROMANYADAN ÖDÜL
-
Cevahir KAYA 240 OUR WORLD OF MATHS
-
Cevahir KAYA 375 THINK, TALK, WRITE ... PROJEMİZ
-
Cevahir KAYA 425 PASSWORD OF FREE WINGS PROJESİ BAŞLADI
-
Cevahir KAYA 395 CODE LEARN ENJOY PROJESİ BAŞLADI
-
Cevahir KAYA 446 ÖZÜMÜZ SÖZÜMÜZ BİR PROJEMİZ SONA ERDİ
-
Cevahir KAYA 481 MATHEMATIC CAFE PROJEMİZ SONA ERDİ
-
Cevahir KAYA 437 MY ART TREE PROJEMİZ
ETWINNING PROJEMİZE ROMANYADAN ÖDÜL
Şevket Yardımcı İlkokulu sınıf öğretmenlerinden Cevahir KAYA, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan Matematik Seferberliği kapsamında Our World Of Maths adlı eTwinning projesi yürütüyordu.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/111771703108144.png)
Türkiye-Romanya ortaklığında başlatılan Our World Of Maths/OWOM eTwinning projesi ilkokul yaş grubuna yönelik ve Çoklu Zeka Kuramı ile matematik dersinin ilişkilendirilerek işlenmesi esasına dayanandırılarak tasarlanmıştı. Projede uzman webinarı, materyal geliştirme, dijital oyunlar ve matematik turnuvaları, materyal sergisi, P4C etkinliği, doğada matematik, matematiksel çizimler vb. etkinlikler yapılarak sonlandırılmasının ardından MEB YEĞİTEK eTwinning Ulusal Destek Servisi tarafından ulusal kalite etiketi ile ödüllendirilmişti.
Yapılan değerlendirmeler sonucunda Our World Of Maths/OWOM projemiz Romanya'da ilgili alanda ilkokul yaş grubunda ikinciliğe layık görülmüştür. Projede emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize tebrik ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Etiketler: