![](images/avatar/0.jpg)
- Tarih: 04.04.2019Okunma: 403
Okuldan Benzer Haberler
-
Mahmut Dertli 112 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Şükrü Durmuş 222 OKUYAN KAZANIR
-
Mahmut Dertli 445 MEHMET AKİF ERSOY’U ANDIK
-
Mahmut Dertli 754 ATATÜRK ORTAOKULU KİTAP OKUYOR
-
Mahmut Dertli 737 UZAKTAN EĞİTİME HAZIRIZ
-
Mahmut Dertli 718 OKULUMUZDA KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ
-
Mahmut Dertli 1172 DEPREM HAFTASI VE DÜNYA AFET AZALTMA GÜNÜ
-
Mahmut Dertli 800 MİSAFİR OLMAYA DEVAM EDİYORUZ
-
Mahmut Dertli 863 İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA TÖRENİ
-
Mahmut Dertli 1029 OKULUMUZDA İSTİKLAL MARŞI OKUMA YARIŞMASI DÜZENLENDİ
GÖZETMENSİZ SINAV
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında başlatılan 'Biz size güveniyoruz ve inanıyoruz' temalı projede okulumuz 8.sınıflar Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi 1.sınavı gözetmensiz olarak yapılmıştır
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında başlatılan 'Biz size güveniyoruz ve inanıyoruz' temalı projede okulumuz 8.sınıflar Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi 1.sınavı gözetmensiz olarak yapılmıştır. Çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış ve bu donanımı insanlık hayrına sarf edebilen, bilime sevdalı, kültüre meraklı ve duyarlı, nitelikli, ahlaklı bireyler yetiştirmek olarak hedeflenen 2023 Eğitim Vizyonunda, gözetimsiz sınav uygulaması ile sınav sürecinde öğrencilerimizin davranışlarının iyiliğini, kötülüğünü, doğruluğunu, yanlışlığını, haklılığını ve haksızlığını içsel olarak yargılamalarına fırsat vererek kendi ilke ve değer yargılarını oluşturmalarını desteklemeyi hedeflediğimiz bu uygulamanın, nitelikli ve ahlaklı bireyler yetiştirmek konusunda önemli bir adım olacağını düşünüyoruz.
Etiketler: