![](images/avatar/0.jpg)
- Tarih: 03.04.2019Okunma: 467
Okuldan Benzer Haberler
-
Emre Halisdemir 88 SÜMERDE YEŞİL DÖNÜŞÜM
-
Emre Halisdemir 91 ÇAY FİDESİ DİKİYORUZ
-
Mustafa Selimoğlu 80 HERKES İÇİN FUTBOL, SÜMER İÇİN FUTBOL
-
Emre Halisdemir 82 SÜMER ETWINNING EĞİTİMİNDE
-
Gamze Aslan Temiz 103 SÜMER TRABZON AKVARYUM VE KUŞ PARKINDA
-
512 4006 TÜBİTAK BİLİM FUARIMIZ
-
498 ÇEVREMİZİ GÜZELLEŞTİRDİK
-
516 OKULUMUZA YENİ KÜTÜPHANE KAZANDIRDIK
-
588 SÜMER ORTAOKULU TÜBİTAK TÜRKİYE 3.SÜ (ÜÇÜNCÜSÜ)
-
467 KÜÇÜK KÖY OKULUNUN BÜYÜK GURURU
KÜÇÜK KÖY OKULUNUN BÜYÜK GURURU
Sümer Ortaokulu Türkiye Finalinde
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190403145140.jpg)
TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı tarafından 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında düzenlenen 13. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Erzurum Bölge Yarışmasına Sosyal Bilgiler öğretmenimiz Yeşim AKYILDIZ danışmanlığında hazırlanan 'Mevsimlik Tarım Göçü Yapan Ailelerin Demografik Analizi' adlı projeyle katılan Sevgili öğrencimiz Emine ÜRESİN Bölge Birinciliği ödülü kazanmıştır. Okulumuz, ilçemiz ve ilimiz adına gurur verici bu başarılarıyla Türkiye Finaline katılmaya hak kazanan Sevgili öğretmenimiz Yeşim AKYILDIZ ve Sevgili öğrencimiz Emine ÜRESİN' i canı gönülden kutlar, Türkiye Finalinde başarılar dileriz.
GURURUMUZSUNUZ, YOLUNUZ AÇIK OLSUN...
Etiketler: