![](images/avatar/0.jpg)
Mustafa Selimoğlu
- Tarih: 22.11.2023Okunma: 85
Okuldan Benzer Haberler
-
Emre Halisdemir 92 SÜMERDE YEŞİL DÖNÜŞÜM
-
Emre Halisdemir 97 ÇAY FİDESİ DİKİYORUZ
-
Mustafa Selimoğlu 85 HERKES İÇİN FUTBOL, SÜMER İÇİN FUTBOL
-
Emre Halisdemir 89 SÜMER ETWINNING EĞİTİMİNDE
-
Gamze Aslan Temiz 108 SÜMER TRABZON AKVARYUM VE KUŞ PARKINDA
-
516 4006 TÜBİTAK BİLİM FUARIMIZ
-
502 ÇEVREMİZİ GÜZELLEŞTİRDİK
-
520 OKULUMUZA YENİ KÜTÜPHANE KAZANDIRDIK
-
593 SÜMER ORTAOKULU TÜBİTAK TÜRKİYE 3.SÜ (ÜÇÜNCÜSÜ)
-
474 KÜÇÜK KÖY OKULUNUN BÜYÜK GURURU
HERKES İÇİN FUTBOL, SÜMER İÇİN FUTBOL
Sümer Ortaokulu 5. Sınıf Öğrencileri, "Herkes İçin Futbol" Etkinliğinde Fair-Play Ruhuyla Top Sürdü.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/138101700646095.jpeg)
Sümer Ortaokulu 5. sınıf öğrencileri, "Fındıklı Grassroots: Herkes İçin Futbol" etkinliği kapsamında Fındıklı İlçe Stadyumu'nda renkli ve coşkulu bir futbol maçına çıktı. Öğrenciler, sadece skor üzerinden değil, aynı zamanda sporun birleştirici gücüne vurgu yaparak unutulmaz bir gün geçirdi.
Fındıklı İlçe Stadyumu'nda gerçekleşen maçta öğrenciler, takım ruhuyla birlikte futbol oynayarak izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Öğrenciler, bir arada spor yapmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşayarak birlikte başardıkları her anı kutladılar.
Maçı izleyen öğretmenler, öğrencilerin sergilediği performansı alkışlayarak destek verdiler. Futbolun yanı sıra dostluk ve dayanışma duygularının da pekiştiği bu etkinlik, öğrencilere unutulmaz anlar yaşattı. Sümer Ortaokulu 5. sınıf öğrencileri, bu tür etkinliklerle spora olan ilgilerini artırmaya devam ederken, aynı zamanda takım çalışması ve fair-play değerlerini özümsemelerine olanak tanıyan bir ortamda bulunmanın keyfini çıkardılar.
Sümer, öğrencilerine sadece spor yapmanın değil, aynı zamanda birlikte büyümenin ve öğrenmenin önemini bir kez daha gösterdi.
Etiketler: