![](images/avatar/0.jpg)
Meryem DEMİRCİ TÜRK
MERKEZ - KURTULUŞ İLKOKULU
- Tarih: 22.02.2021Okunma: 480
Okuldan Benzer Haberler
-
Canan Aşık AVLUK 410 RİZE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ
-
Canan Aşık AVLUK 411 BABALAR VE ÇOCUKLARI
-
Canan Aşık AVLUK 583 KENDİNİ ARAYAN ÇOCUK ETWİNİNG PROJESİ
-
Meryem DEMİRCİ TÜRK 508 DİJİTAL KİTAPTAN HAYALE PROJEMİZİN ORTAK ÜRÜNÜMÜZ HAZIR
-
Canan Aşık AVLUK 457 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI 101.YIL KUTLAMALARI
-
Canan Aşık AVLUK 422 2 NİSAN OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ
-
Canan Aşık AVLUK 352 KOA KIDS WORLD İLE ETWINING PROJELERİNE DEVAM EDİYORUZ
-
Meryem DEMİRCİ TÜRK 440 DİJİTAL KİTAPTAN HAYALE ETWINNING PROJEMİZ TAMAMLANDI
-
Meryem DEMİRCİ TÜRK 480 DİJİTAL KİTAPTAN HAYALE ETWINNING PROJEMİZ
-
Canan AŞIK AVLUK 795 YAZAR NUR MUSLU TİFTİKÇİ İLE ONLİNE SÖYLEŞİ
DİJİTAL KİTAPTAN HAYALE ETWINNING PROJEMİZ
Kurtuluş İlkokulu ve Hacere Usta Anaokulu olarak ortak yürüttüğümüz "Dijital Kitaptan Hayale" isimli projemiz üç haftalık ara tatil boyunca 2 farklı okul öğrencileri ile tamamlandı.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/445211613941762.jpg)
Bu projeyle beraber öğrencilerin çok seveceği 9 kitap belirlendi. Bu kitaplar, öğrencilere dijital ortamda (bilgisayar, tablet, telefon) velileri tarafından tarafından okunuyor. Öğrenciler de dinledikleri hikayenin hayal güçleriyle beraber resmini çiziyorlar.
Proje Kurtuluş İlkokulu'nda görev yapan Meryem DEMİRCİ TÜRK ile Hacere Usta Anaokulu'nda görev yapan Emel YILMAZ, Hatice GÖRMEZ, Şeyda YILMAZER VE Zennihan KAMİLOĞLU tarafından tarafından yürütülmektedir.
Bu proje sayesinde öğrencilerin evde kaldıkları süre içinde psikolojik olarak rahatlamaları, aileleriyle beraber kaliteli vakit geçirmeleri ve hayal kurmaları ve hayallerinde canlandırdıklarının resmini çizmeleri amaçlanmaktadır.
Etiketler: