![](images/avatar/0.jpg)
BETÜL KILIÇ
- Tarih: 4.01.2021Okunma: 550
Okuldan Benzer Haberler
-
Canan Aşık AVLUK 410 RİZE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ
-
Canan Aşık AVLUK 411 BABALAR VE ÇOCUKLARI
-
Canan Aşık AVLUK 583 KENDİNİ ARAYAN ÇOCUK ETWİNİNG PROJESİ
-
Meryem DEMİRCİ TÜRK 508 DİJİTAL KİTAPTAN HAYALE PROJEMİZİN ORTAK ÜRÜNÜMÜZ HAZIR
-
Canan Aşık AVLUK 457 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI 101.YIL KUTLAMALARI
-
Canan Aşık AVLUK 422 2 NİSAN OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ
-
Canan Aşık AVLUK 352 KOA KIDS WORLD İLE ETWINING PROJELERİNE DEVAM EDİYORUZ
-
Meryem DEMİRCİ TÜRK 440 DİJİTAL KİTAPTAN HAYALE ETWINNING PROJEMİZ TAMAMLANDI
-
Meryem DEMİRCİ TÜRK 480 DİJİTAL KİTAPTAN HAYALE ETWINNING PROJEMİZ
-
Canan AŞIK AVLUK 795 YAZAR NUR MUSLU TİFTİKÇİ İLE ONLİNE SÖYLEŞİ
MESLEKLERİ ÖĞRENİYORUM
KURTULUŞ İLKOKULU 4.SINIF ÖĞRENİLERİ MESLELERİ ÖĞRENİYOR
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_202101041620043.jpg)
4.sınıflarımızda mesleki farkındalık yartmak amacıyla Okul rehber öğretmenimiz BETÜL KILIÇ tarafından 4.sınıflarımız için düzenlediğimiz,öncelikle meslek,meslek seçiminin önemi,meslek ders ilişkisinin öğrencilerle yapılan rehberlik saatlerinde paylaşıldığı çalışmanın ikinci ayağı olan MESLEKLERİ ÖĞRENİYORUM etkinliği zoom üzerinden yapıldı.İlk konuğumuz RTE Üniversitesinden Prof.Dr.Servet KARASU oldu.Hocamız hem yaptığı sunumla mühendislik mesleğini tanıttı,hem de öğrencilerimizden gelen soruları yanıtladı.
İkinci konuğumuz ise Rizem Veteriner kliniğinden veteriner hekim KASIM BERBER’di.Etkinliğe katılan hekimimiz öğrencilermizden gelen soruları yanıtlayarak mesleğini tanıttı..İki konuğumuzada okulumuz ve öğrencilerimiz adına teşekkür eder,meslek yaşantılarında başarılarının devamını dileriz.Farkındalık çalışmalarımız yıl boyunca farklı konuklarımızla devam edecektir.
Etiketler: