Fatma Işık
- Tarih: 12.03.2020Okunma: 1163
Okuldan Benzer Haberler
-
Kübra Kansızgündüz 169 CUMHURİYET 100. YIL KUTLAMALARI
-
Gamze ÖZÇELİK 965 HAYALLERİN MOZAİĞİ
-
Alev Kapan 1507 EVDEYİM OKUYORUM
-
Alev Kapan 819 RİZE ANADOLU LİSESİ UZAKTAN SORU ÇÖZÜYOR
-
Fatma Işık 1163 RİZE ANADOLU LİSESİ MUTLULUK GEZEGENİ
-
Alev Kapan 1247 RİZE ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ ÇOCUK KİTAPLARI ÇEVİRİSİ
-
Refik KÜÇÜK 919 KENDİSİ KÜÇÜK YÜREĞİ BÜYÜK MİSAFİRLERİMİZ
-
Elif YÜKSEL 1320 RİZE ANADOLU LİSESİ
-
566 OKUL BAHÇESİNDE DEĞERLERİMLE DEĞERLİYİM ETKİNLİĞİ
-
672 SÖYLEŞİ
RİZE ANADOLU LİSESİ MUTLULUK GEZEGENİ
Rize Anadolu Lisesi YazaRAL YAZARLIK ATÖLYESİ olarak bugün Çözüm Koleji'nin anasınıfını misafir ettik. Hacer Albayrak Temizel öğretmenimizin minik öğrencileriyle MUTLULUK GEZEGENİ adlı kitabın içine eğlenceli bir yolculuğa çıktık.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_202003121025076.jpg)
Okulumuzun ingilizce öğretmeni Gülten Yazıcı kitabı drama tekniğini kullanarak seslendirdi. Okulumuzun edebiyat öğretmeni Fatma Işık, Kimya öğretmenimiz Gamze Özçelik ile atölyemizin yetenekli öğrencileri ve din kültürü öğretmenimiz Elif Şenkaya; minik misafirlerimize birbirinden renkli, sıradışı etkinliklerle kitap okuma alışkanlığı kazandırma adına ufuk açtı. Bir yazardan ilk imzalı kitaplarını almanın mutluluğunu yaşayan misafirlerimizi, yeni etkinliklerde buluşmak dileğiyle yolcu ettik.
Üç boyutlu kitap, drama, ritim, hayâl kurma, kitap kahramanı oluşturma, kurgu gibi çalışmalarıyla RAL YAZARLIK ATÖLYESİ öğrencileri ve öğretmenleri; öğrencilere okuma kültürü aşılama hedefine doğru sağlam ve eğlenceli adımlar atmaya devam ediyor.
Etiketler: