Elif YÜKSEL
- Tarih: 10.12.2019Okunma: 1319
Okuldan Benzer Haberler
-
Kübra Kansızgündüz 169 CUMHURİYET 100. YIL KUTLAMALARI
-
Gamze ÖZÇELİK 964 HAYALLERİN MOZAİĞİ
-
Alev Kapan 1507 EVDEYİM OKUYORUM
-
Alev Kapan 819 RİZE ANADOLU LİSESİ UZAKTAN SORU ÇÖZÜYOR
-
Fatma Işık 1163 RİZE ANADOLU LİSESİ MUTLULUK GEZEGENİ
-
Alev Kapan 1247 RİZE ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ ÇOCUK KİTAPLARI ÇEVİRİSİ
-
Refik KÜÇÜK 919 KENDİSİ KÜÇÜK YÜREĞİ BÜYÜK MİSAFİRLERİMİZ
-
Elif YÜKSEL 1319 RİZE ANADOLU LİSESİ
-
565 OKUL BAHÇESİNDE DEĞERLERİMLE DEĞERLİYİM ETKİNLİĞİ
-
672 SÖYLEŞİ
RİZE ANADOLU LİSESİ
Rize Anadolu Lisesi Öğretmenleri İçin "Bi de Burdan Bak-2" Kişisel Gelişim Semineri Gerçekleştirildi
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_201912101656563.jpg)
2018 yılından itibaren "Bi de Burdan Bak" kişisel gelişim seminerleri ile özellikle öğrencilerin akademik başarılarının artması için çalışmalar yürüten okulumuz Fizik Öğretmeni S.Özgür CENKCİ Ortaöğretim Kurumları Mesleki Çalışma Programı kapsamında yapılması planlanan söyleşi etkinliğinde "Bi de Burdan Bak" kişisel gelişim seminerlerinin ikincisiyle öğretmenlerimizle buluştu.
Daha önce okulumuz 11 ve 12. sınıf öğrencileri için yaptığı "Bi de Burdan Bak" kişisel gelişim seminerlerinin ardından Rize Anadolu Lisesi ve Çay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri ile buluşan S. Özgür CENKCİ, bu seminerde bir öğretmenin öğrencinin hayatında olumlu ya da olumsuz ne gibi değişikliklere sebep olabileceğini öğrencilik anılarından yola çıkarak ortaya koydu ve öğrencileri inandırmak için önce kendimizin buna inanmamız gerektiğini vurguladı.
S. Özgür CENKCİ, kendisini büyük bir ilgiyle izleyen idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ederek farklı bir bakış açısı kazandırması yönüyle dikkatleri çeken konuşmasını alkışlar arasında sonlandırdı.
Etiketler: