![](images/avatar/0.jpg)
Mustafa DURAN
- Tarih: 21.10.2019Okunma: 502
Okuldan Benzer Haberler
-
Gizem ALPAY 415 ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİMİZLE POLİS HAFTASINI KUTLADIK
-
Gizem ALPAY 428 2 NİSAN OTİZM DÜNYA FARKINDALIK GÜNÜNDE FARKLILIKLAR BİZE RENK KATAR DEDİK
-
Mustafa DURAN 655 ASKIDA EKMEK (SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ)
-
Mustafa DURAN 392 SIFIR ATIK KÜTÜPHANEMİZİN AÇILIŞINI YAPTIK
-
Mustafa DURAN 844 PAZAR AHMET MESUT YILMAZ İLKOKULUNDA TASARIM BECERİ ATÖLYELERİ AÇILDI
-
Mustafa DURAN 793 TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ TARAFINDAN ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK GENEL SAĞLIK SEMİNERİ
-
Mustafa DURAN 733 İLÇE GENÇLİK SPOR MERKEZİNE ZİYARET
-
Mustafa DURAN 684 OKUL HAMİSİ PROJESİ TANITIM TOPLANTISI
-
Mustafa DURAN 615 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Mustafa DURAN 718 VELİ-ÖĞRETMEN OKUYOR
GEZDİM, GÖRDÜM, DOYDUM
Okulumuz Özel Eğitim Öğretmenleri Ayşegül HOŞVER, Melek ŞEN, Yeşim SOLAK ve Gizem ALPAY öğrencileriyle birlikte Okul Müdürü Mustafa DURAN rehberliğinde dış öğrenme ortamı kapsamında hayvanlarla ve ve doğa ile iç içe olacakları bir gezi düzenlediler.
Gezi düzenlenen alan gürül gürül akan derenin yanında ördeklerin, kazların, tavuk ve civcivlerin de bulunduğu harika bir ortamdı. Çocuklara yaşamın akışında hayvanları ve doğayı sevdirmeyi amaçlayan gezi, öğrencilerimizin doğa ile iç içe bol eğlenceli etkinlik ve oyunlarla kahkahalar içerisinde vakit geçirmelerine olanak sağladı.
Gezi etkinliği Okul Müdürümüz Mustafa DURAN'ın öğrencilerimiz için hazırladığı balık ziyafetiyle taçlandı. Özel öğrencilerimizin bu güzel günde hem gönülleri doydu hem de güzel bir ziyafet çekmiş oldular.
Etiketler: