![](images/avatar/0.jpg)
Mustafa DURAN
- Tarih: 18.10.2019Okunma: 540
Okuldan Benzer Haberler
-
Gizem ALPAY 415 ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİMİZLE POLİS HAFTASINI KUTLADIK
-
Gizem ALPAY 428 2 NİSAN OTİZM DÜNYA FARKINDALIK GÜNÜNDE FARKLILIKLAR BİZE RENK KATAR DEDİK
-
Mustafa DURAN 655 ASKIDA EKMEK (SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ)
-
Mustafa DURAN 392 SIFIR ATIK KÜTÜPHANEMİZİN AÇILIŞINI YAPTIK
-
Mustafa DURAN 844 PAZAR AHMET MESUT YILMAZ İLKOKULUNDA TASARIM BECERİ ATÖLYELERİ AÇILDI
-
Mustafa DURAN 793 TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ TARAFINDAN ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK GENEL SAĞLIK SEMİNERİ
-
Mustafa DURAN 733 İLÇE GENÇLİK SPOR MERKEZİNE ZİYARET
-
Mustafa DURAN 684 OKUL HAMİSİ PROJESİ TANITIM TOPLANTISI
-
Mustafa DURAN 615 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Mustafa DURAN 718 VELİ-ÖĞRETMEN OKUYOR
SPORLA BÜYÜYORUM
Çocukların ev ile okul arasında geçen hayatlarına sporu katmayı amaçlayan Sporla Büyüyorum etkinliği kapsamında okulumuz Ahmet Mesut Yılmaz ilkokuluna gelen antrönörlerimiz Burhan KOÇAN ve Seda KESİN , sporun insan hayatındaki önemine değinerek insanın sağlıklı bir bünyeye sahip olması için hem beynin hem de vücudun aynı anda çalıştırması gerekmekte olduğuna önemle değindiler.
Daha sonra judo hakkında bilgilendirme yapan antrönörlerimiz judonun öncelikli olarak denge yeteneklerini artırırken, kontrollü düşmeyi öğretip pratik zekaya kavuşturduğunu söylediler. Antrönörümüz Seda KESİN judo eğitiminin çocuklara büyük yarar getireceğini söyleyerek, "Oyuncunun fiziksel ve mental gelişimine çok önem veriyoruz. Judo satranç gibi çok faydalı olacaktır." yorumu ile velilerden öğrencilerini judoya göndermelerini istedi
Etiketler: