![](images/avatar/0.jpg)
Mustafa DURAN
- Tarih: 04.10.2019Okunma: 725
Okuldan Benzer Haberler
-
Gizem ALPAY 414 ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİMİZLE POLİS HAFTASINI KUTLADIK
-
Gizem ALPAY 427 2 NİSAN OTİZM DÜNYA FARKINDALIK GÜNÜNDE FARKLILIKLAR BİZE RENK KATAR DEDİK
-
Mustafa DURAN 655 ASKIDA EKMEK (SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ)
-
Mustafa DURAN 392 SIFIR ATIK KÜTÜPHANEMİZİN AÇILIŞINI YAPTIK
-
Mustafa DURAN 843 PAZAR AHMET MESUT YILMAZ İLKOKULUNDA TASARIM BECERİ ATÖLYELERİ AÇILDI
-
Mustafa DURAN 793 TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ TARAFINDAN ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK GENEL SAĞLIK SEMİNERİ
-
Mustafa DURAN 733 İLÇE GENÇLİK SPOR MERKEZİNE ZİYARET
-
Mustafa DURAN 684 OKUL HAMİSİ PROJESİ TANITIM TOPLANTISI
-
Mustafa DURAN 615 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Mustafa DURAN 718 VELİ-ÖĞRETMEN OKUYOR
ÇIRPTIM, ÇIRPTIM KARIŞTIRDIM!
Okulda sana kek yaptım...
Ahmet Mesut Yılmaz İlkokulu Özel Eğitim öğretmenleri Yeşim SOLAK, Melek ŞEN, Gizem ALPAY ve Ayşegül HOŞVER öğrencileri ile birlikte Anasınıfının mutfağında harika bir kek yaptılar.
Kek yapımının bütün aşamalarına aktif olarak katılan öğrenciler tüm malzemelerle birlikte minik ellerinin tadını ve kalplerinin sevgisini de çırpma kapına ekleyip güzelce çırptılar. Hazırladıkları keki pişirmesi için okulun kantin işletmecisi olan Ender ÇİÇEK abilerine teslim eden öğrenciler, keklerinin pişmesini sabırsızlıkla beklediler. Pişip şişen bu nefis kekin üzerine çikolata sosu ve süsleri de koyduktan sonra afiyetle yemeden önce "PAYLAŞMAK GÜZELDİR" diyerek hazırladıkları kekten diğer arkadaşlarına ve Ender Abilerine de ikram ettiler.
Güzel ve özel öğrencilerimiz bu etkinlikle ortaya bir ürün çıkarmış olmanın ve kendi elleriyle hazırladıkları bir yiyeceği yemenin mutluluğunu yaşadılar. Bu etkinlik aynı zamanda grup çalışması, işbirliği, dayanışma ve paylaşmanın önemini kavramalarına vesile oldu.
Etiketler: