Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
RİZE HAYVAN REHABİLİTASYON MERKEZİ ZİYARETİMİZ "Kitabım, Gönül Kapım" projemiz kapsamında ilk ziyaretimizi gerçekleştirdik. Zeynep Emiralioğlu |
![]() |
HACHIKO Atatürk Ortaokulu öğrencileri kütüphanelerinde projelerini yürütüyor. Zeynep Emiralioğlu |
![]() |
BİR PROJEMİZ VAR: KİTABIM, GÖNÜL KAPIM Kitabım, Gönül Kapım adlı eTwinning projemizi tanıtıyoruz. Zeynep Emiralioğlu |
![]() |
DOSTLARIMIZA ZİYARET... Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 5-B sınıfı bibliyofilleri ve 6-D sınıfından hayvan dostlarımız için proje hazırlayan öğrencilerimizle Rize Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ettik. Zeynep HELLAÇ AKSU |
![]() |
HAYVAN DOSTLARIMIZI ZİYARETİMİZ... E-twinning projemiz olan Oku! Uygula! Yay! kapsamındaki diğer etkinliğimiz Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezine olan ziyaretimizdi.. ZEYNEP HELLAÇ AKSU |