![](images/avatar/0.jpg)
Zeynep Emiralioğlu
KALKANDERE - ATATÜRK ORTAOKULU
- Tarih: 13.12.2021Okunma: 481
Okuldan Benzer Haberler
-
Abdullah TOSUN 203 CODEWEEK KODLAMA ÇALIŞMALARI
-
Nur AKKOYUN 329 EMPATİ ÇARKI ÇEVRİLİYOR
-
Gülsüm TİRYAKİ 253 GÖZLERİMİZİ KAPAYALIM ENGELLERİ HEP BİRLİKTE AŞALIM
-
Abdullah TOSUN 484 KODLABÜYÜ.KODRİS İLE KODLAMA ÇALIŞMALARI
-
Abdullah TOSUN 316 YERLİ MALI HAFTASI ETKİNLİKLERİ
-
Abdullah TOSUN 450 BİLGE KUNDUZ ULUSLARARASI ENFORMATİK VE BİLGİ-İŞLEMSEL DÜŞÜNME ETKİNLİĞİ
-
Abdullah TOSUN 302 KODLAMA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR
-
Abdullah TOSUN 282 AVRUPA KOD HAFTASI
-
Abdullah TOSUN 298 CODEWEEK KODLAMA ÇALIŞMALARI
-
Abdullah TOSUN 354 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ÇOŞKUYLA KUTLANDI
BİR PROJEMİZ VAR: KİTABIM, GÖNÜL KAPIM
Kitabım, Gönül Kapım adlı eTwinning projemizi tanıtıyoruz.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/136991639422551.jpg)
Her kitap kapağını aralamak, farklı dünyaların kapılarını açıp içeri girmektir. İçeride göreceğimiz şeylerin aklımızda, davranışlarımızda bir değişiklik sağlamasını bekleriz ya da umarız. Öğrencilerimize de yıllardır kitap okumalarını salık verir dururuz fakat kitabın içindeki mesajların veya öğretilerin pekişmesi ve derinleşmesi için sadece okumak yeterli mi ? Bu sorudan yola çıkarak kitap okumayı, etkinlikleri ve okul dışı öğrenme ortamları ile öğrencilerimize okudukları kitapların temalarına uygun yerlere ziyaretler gerçekleştirmelerini ve okudukları kitaplarla ilgili sohbet etmelerini hedefliyoruz. Bu kapsamda "Kitabım, Gönül Kapım" adlı bir eTwinning projesi yapıyoruz. Proje kapsamında okuyacağımız kitaplar: Hachıko, Babaannem Geri Döndü, Matilda, Ormanı Yemek Yasak, Suda Kaybolmak ve Büyük Atatürkten Küçük Öyküler.
Etiketler: