Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
eTWINNING PROJESİNDE BÜYÜK BAŞARI eTwinning projesinde okulumuzun büyük başarısı Yeliz CENGİZ |
![]() |
ENLISH IS EASY PEASY ADLI ETWINNING PROJEMİZİN NİHAİ ÜRÜNÜ Öğrencilerimize İngilizce dersini daha da sevdiren ve onların,İngilizce öğrenmenin sanıldığı kadar zor olmadığını yaşayarak görmelerini sağlayan projemizin nihai ürünü resimli-sesli sözlüğümüz yayınlandı. Bahar YILMAZ KAYA |
![]() |
"CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" ETWINNING PROJEMİZDE SANAL SERGİMİZ Proje Sonu Sanal Sergimiz Tüm Proje Ortaklarının Katılımı İle Tamamlanmıştır Serpil Yıldız Mahmutoğlu |
![]() |
ERGENLİK DÖNEMİ EĞİTİMİ Ergenlik dönemiyle ilgili 7A sınıfı öğrencilerine eğitim verildi. Özlem ÖZYANIK |
![]() |
ÇAYIRLI 7A JOCA TAKIMI PROJE GERİBİLDİRİMLERİ Kalkandere Çayırlı Ortaokulu 7-A sınıfı bu ayki proje etkinliklerini bitiriyor. Zeynep HELLAÇ AKSU |
![]() |
ARAŞTIR ÖĞREN TASARLA OYNA PAYLAŞ ETWİNNİNG PROJEMİZ KAPSAMINDA İLK OYUNUMUZ REVERSİ Projemiz kapsamında yaparak yaşayarak öğretimini gerçekleştirmeyi amaçladığımız zeka oyunlarından ilk seçtiğimiz zeka oyunu "REVERSİ" oldu. Abdullah TOSUN |
![]() |
GELENEKSEL OYUNLARLA MOTİVASYON KAZANIYORUZ Okulumuz 7A sınıfı öğrencileri ders yorgunluğunu atmak ve motivasyonlarını arttırmak amacıyla sınıf öğretmeni Ercan ERSOY refakatinde dersin bir bölümünde bahçede geleneksel oyunlar oynayarak dinleniyorlar. |
![]() |
FİDANLAR, FİDANLARLA BÜYÜSÜN Sosyal Bilgiler dersi 'Topraktan üretir, toprağı yönetiriz' konusunda öğrencilerimizle birlikte tohumlarımızı toprağa ektik. |
![]() |
2019 YILI FUAT SEZGİN" ADLI PANO ÇALIŞMAMIZ 6A ve 7A sınıfı öğrencileri ile ortaklaşa hazırladığımız "2019 Yılı Fuat Sezgin" adlı pano çalışmamız. |