![](images/avatar/0.jpg)
Özlem ÖZYANIK
- Tarih: 17.03.2021Okunma: 565
Okuldan Benzer Haberler
-
Sefer YAZICI 490 AKTEPE İLK/ORTAOKULU KÜTÜPHANESİNE KAVUŞTU
-
Özlem ÖZYANIK 565 ERGENLİK DÖNEMİ EĞİTİMİ
-
Sefer YAZICI 355 SİNEMAM OKULUMDA
-
Sefer YAZICI 659 TÜKETİM ÇILGINLIĞINA DUR DE!
-
Sefer YAZICI 757 AKRAN ZORBALIĞI SEMİNERİ
-
Deniz ALTINBAŞ 620 SİNEMAYLA BULUŞMA
-
Sefer YAZICI 609 BEŞLER, ALTILAR BİR DE ANASINIFI
-
Sefer YAZICI 602 GEÇMİŞE PENCERE
-
Sefer YAZICI 698 DOĞA BİZİ ÇAĞIRIYOR
-
Sefer YAZICI 729 SU KUMBARAM
ERGENLİK DÖNEMİ EĞİTİMİ
Ergenlik dönemiyle ilgili 7A sınıfı öğrencilerine eğitim verildi.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/427881615972766.jpeg)
Pazar Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü’nde görevli Psikolojik Danışmanlarımız Şeyma IŞIK ve Sevil Özer 7/A sınıfımıza Ergen Eğitimi konusunda bilgi aktarımında bulundular. Yarınlarımızın umudu olan evlatlarımızın profesyonel olarak desteklenmesi akademik ve ahlakı anlamda birçok kazanımı beraberinde getireceği muhakkaktır. Öğrenciye Değer Her Şeye Değer… Pazar Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Murat DERECİ ve ekibine sonuz teşekkürler.
Etiketler:
YORUMLAR
S
Sefer YAZICI 18.03.2021 10:23:56
Cevapla
Sınıf öğretmenimiz Özlem ÖZYANIKa ve Rehberlik ve Araştırma Merkezi müdürü Murat DERECİnin şahsında tüm ekibine teşekkür ediyorum. Öğrenciye Değer Her Şeye Değer
Sınıf öğretmenimiz Özlem ÖZYANIKa ve Rehberlik ve Araştırma Merkezi müdürü Murat DERECİnin şahsında tüm ekibine teşekkür ediyorum. Öğrenciye Değer Her Şeye Değer