![](images/avatar/0.jpg)
Rukiye Sert
MERKEZ - ALİ SARUHAN ANAOKULU
- Tarih: 17.05.2021Okunma: 526
Okuldan Benzer Haberler
-
Şeyda Yılmazer 193 MAYIS AYI ÇEDES ETKİNLİKLERİ (ADALET VE DÜRÜSTLÜK)
-
Şeyda Yılmazer 88 ÇEDES PROJESİ NİSAN AYI ETKİNLİKLERİ
-
Rukiye Sert 358 ETWİNNİNG "CLIMATE PROTECTORS WITH STEM" PROJESİNDE SONA GELDİK
-
Rukiye Sert 398 "ALPHA" PROJEMİZ ETWINNING KİTABINDA YERİNİ ALDI
-
Rukiye Sert 495 ÇOCUK GÖZÜYLE DİJİTAL MEDYA PROJESİ TAM GAZ DEVAM EDİYOR
-
Rukiye Sert 526 ALPHA PROJESİNDE SONA YAKLAŞILDI
-
Handan YENİGÜN 631 SAĞLIKLI EKMEK YAPIMI
-
Handan YENİGÜN 875 ALİ SARUHAN ANAOKULUNDAN YÖREMİZDEN SİZE
-
Handan YENİGÜN 647 BİZE HER YER OKUL
-
Handan YENİGÜN 976 ALİ SARUHAN ANAOKULU BECERİ ATÖLYESİNDE
ALPHA PROJESİNDE SONA YAKLAŞILDI
Nevşehir Atatürk İlkokulu Anasınıfı öğretmeni Fatma Birgül Benlikaş ve Denizli Alandız İlkokulu Anasınıfı öğretmeni Esra Bilgin önderliğinde Türkiye, Polonya, İtalya, Bulgaristan ve Sırbistan’dan 14 okul, Rize Ali Saruhan Anaokulu okulöncesi öğretmeni Rukiye Sert’in de katılımıyla gerçekleştirilen ALPHA adlı eTwinning projesi uygulandı.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/119561621272831.jpg)
Pandemi sürecinde öğrencilerin e-güvenlik konusunda bilgilendirildikleri, kendilerini siber zorbalıktan korudukları ve birçok web 2.0 aracını kullandıkları bir süreç uygulanmıştır.Ayrıca yöresel oyunlar,fen bilimleri,müzik eğitimleri, akıl ve zeka oyunları ve aile eğitimleri uzman konuklar eşliğinde verilmiştir.Öğretmenlerimiz erken çocukluk döneminin kritik bir dönem olduğunu ve atalarımızın ” ağaç yaşken eğilir” sözünden yola çıkarak, teknoloji çağına uyum ve bilinçli internet kullanımınin en önemli basamağının bu süreçte şekillendiğini dile getirdi. Ailelerimizin de desteğiyle pandemi sürecinde hem çevrimiçi,hem de yüzyüze eğitim yaptığımız koşullarda disiplinerarası bi yaklaşımla,süreci keyifli ve verimli bir biçimde gerçekleştirdiklerini belirtti.
Etiketler: