![](images/avatar/0.jpg)
Handan YENİGÜN
- Tarih: 17.12.2019Okunma: 647
Okuldan Benzer Haberler
-
Şeyda Yılmazer 193 MAYIS AYI ÇEDES ETKİNLİKLERİ (ADALET VE DÜRÜSTLÜK)
-
Şeyda Yılmazer 88 ÇEDES PROJESİ NİSAN AYI ETKİNLİKLERİ
-
Rukiye Sert 358 ETWİNNİNG "CLIMATE PROTECTORS WITH STEM" PROJESİNDE SONA GELDİK
-
Rukiye Sert 399 "ALPHA" PROJEMİZ ETWINNING KİTABINDA YERİNİ ALDI
-
Rukiye Sert 495 ÇOCUK GÖZÜYLE DİJİTAL MEDYA PROJESİ TAM GAZ DEVAM EDİYOR
-
Rukiye Sert 527 ALPHA PROJESİNDE SONA YAKLAŞILDI
-
Handan YENİGÜN 632 SAĞLIKLI EKMEK YAPIMI
-
Handan YENİGÜN 875 ALİ SARUHAN ANAOKULUNDAN YÖREMİZDEN SİZE
-
Handan YENİGÜN 647 BİZE HER YER OKUL
-
Handan YENİGÜN 976 ALİ SARUHAN ANAOKULU BECERİ ATÖLYESİNDE
BİZE HER YER OKUL
Ali Saruhan Anaokulu olarak çocuklarımızın hayatın içinde yaşayarak,deneyimleyerek öğrenmelerini,sosyal hayata uyum sağlamalarını kolaylaştıracak etkinliklerin içinde yer almalarını çok önemsiyoruz.Bu nedenle ilimizde bulunan 18-60 ay çocuklar için hizmet veren eğlence merkezine düzenlediğimiz gezi ve oluşturulan öğrenme ortamında kazanımlarımıza uygun etkinlikler gerçekleştirdik.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_201912171218225.jpg)
Kurulan parkurlar ile çocukların denge, koordinasyon ve esneklik becerilerini geliştiren hareket eğitimimiz, çocuklara başarma duygusunu tattırarak onlara özgüven kazandırmaya katkı sundu.Çocuklar; grup halinde yapılan çalışmalar ile, “takım olma olgusunu” ve “birlikte başarma duygusunu” deneyimlediler. Ayrıca bu etkinlikler sırasında çocuklar; sıralarını beklemeyi, sabırlı olmayı ve arkadaşlarına saygı duymayı öğreniyorlar.Bunun yanında denge,koordinasyon,esneklik,tırmanma,tutunma,kuvvet,dayanıklılık,sıçrama,çabukluk gibi kazanımların gelişmesine katkı sağlandı.Kum havuzunda oynadıkları oyunlarla küçük kas gelişimine katkı sağlayarak eğlenceli vakit geçirme fırsatını buldular.
Etiketler: