![](images/avatar/0.jpg)
Canan YAYLACI
- Tarih: 2.12.2022 Okunma: 319
Okuldan Benzer Haberler
-
İsmail YEŞİL 80 DİLİMİZİN ZENGİNLİKLERİ PROJESİ YAZAR DAVET ETKİNLİĞİ
-
Ömer İlhan ALTUN 152 OKULUMUZ CÜMLE VE AFİŞ OLUŞTURMA YARIŞMASINDA İL 1. Sİ OLDU
-
Ömer İlhan ALTUN 146 GAZİNİN SESİ 15 TEMMUZ ÇOCUK GAZETESİ YAYIMLANDI
-
AYŞE KUTANOĞLU YILDIRTAN 145 "MİLLİ KÜLTÜRÜMÜZ" TEMALI SERGİMİZİN AÇILIŞINI YAPTIK
-
Canan YAYLACI 319 AİLE OKULU KURSU BAŞARIYLA TAMAMLANDI
-
Bahar YILMAZ KAYA 518 ENLISH IS EASY PEASY ADLI ETWINNING PROJEMİZİN NİHAİ ÜRÜNÜ
-
Meral TOPALOĞLU 783 MÜZE GEZİSİ
-
Yıldız KUTANİS 823 SAĞLIKLI BESLENME
-
Yıldız KUTANİS 1049 AİLEMLE SINIFIMDA OKUYORUM
-
Sibel OKUTAN 631 YARDIMSEVERLİK KANIMIZDA VAR
AİLE OKULU KURSU BAŞARIYLA TAMAMLANDI
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan "Aile Okulu Projesi" kapsamında velilere yönelik okulumuzda açılan "Aile Okulu Kursu" başarıyla tamamlanmıştır.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/146131669979282.jpeg)
Covid-19 Salgın Hastalık sürecinin aile ve çocuklar üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak amacıyla velilerimize yönelik açılan kursta velilerimiz; sosyal duygusal beceri gelişimi, aile içi iletişim becerileri, akran zorbalığı ve baş etme yolları, bilinçli ve güvenli teknoloji kullanımı, çatışma ve stres yönetimi, madde bağımlılığı, sağlıklı beslenme ve fiziksel aktivite ve ahlak gelişimi konularında bilgi ve becerilerini geliştirdiler. 44 saatlik eğitim sürecinin sonunda düzenlenen etkinlikte bir araya gelerek eğitim süreci ile ilgili yaşantılarını, görüş ve önerilerini paylaştılar.
Etiketler: