![](images/avatar/0.jpg)
Esma Çalhan Yıldız
KALKANDERE - ÇAYIRLI İLKOKULU
- Tarih: 6.03.2021 Okunma: 617
Okuldan Benzer Haberler
-
Ferdi Korkmaz 414 İLK ŞİİRİM
-
Ferdi Korkmaz 317 UÇURTMA ŞENLİĞİ
-
Esma Çalhan Yıldız 498 KİTAP OKUMA SEVGİSİ TEMALI SÖYLEŞİ ETKİNLİĞİMİZ
-
Esma Çalhan Yıldız 457 15 TEMMUZ RESİM VE FOTOĞRAF SERGİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Esma Çalhan Yıldız 611 ARALIK AYI ETKİNLİKLERİMİZ
-
Esma Çalhan Yıldız 593 KASIM AYININ SEVGİ TEMASINI ATATÜRK SEVGİSİ İLE DOLU ETKİNLİKLERLE GERÇEKLEŞTİRDİK.
-
Esma Çalhan Yıldız 490 SEN HEP BİZİMLESİN ATAM
-
Esma Çalhan Yıldız 450 YAŞAMIN ANLAMI SEVGİ OKULUYUZ
-
Esma Çalhan Yıldız 403 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLUYORUZ
-
Zeynep HELLAÇ AKSU 374 PROJEMİZ KAPANIŞ WEBİNARINI MATT VE GİTARI EŞLİĞİNDE YAPTIK.
DOĞAL MALZEMELERDEN SANAT ÇALIŞMAMIZ
Çayırlı İlkokulu Minik Yıldızlar anasınıfı öğrencileri olarak yürütmekte oduğumuz "Nature Loves Art" eTwinning projesi kapsamında doğal malzemeler kullanarak sanat çalışması yaptık.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/433171615048830.jpg)
Doğal malzemeleri ön plana aldığımız projemizde her hafta farklı bir çalışma yaparak doğal malzemeleri kullanarak çeşitli çalışmalar yaparak güzel ürünler ortaya çıkarmaya öalışıyoruz. Doğayı ve doğanın bize sunduklarını önemsiyoruz, çevre dostu , doğaya zarar vermeyecek , doğadan yararlanarak oluşturduğumuz çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu haftaki çalışmamız da doğal malzemeler kullnarak boyama çalışması yaptık. Doğadan yararlanarak topladığımız ağaç parçaları, dal ve taşları boyayarak bir sanat çalışması gerçekleştirdik. Ortaya harika eserler çıktı.Projemizi yaparken hem çok eğlendik hem de ortaya çok güzel yaratıcı ürünler çıkardık. Doğayı seviyoruz, bize sunduklarını önemseyip yaratıcı şekilerde kullanıyoruz.
Etiketler: