Esma Çalhan Yıldız
KALKANDERE - ÇAYIRLI İLKOKULU
- Tarih: 11.12.2021Okunma: 619
Okuldan Benzer Haberler
-
Ferdi Korkmaz 418 İLK ŞİİRİM
-
Ferdi Korkmaz 322 UÇURTMA ŞENLİĞİ
-
Esma Çalhan Yıldız 503 KİTAP OKUMA SEVGİSİ TEMALI SÖYLEŞİ ETKİNLİĞİMİZ
-
Esma Çalhan Yıldız 464 15 TEMMUZ RESİM VE FOTOĞRAF SERGİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Esma Çalhan Yıldız 619 ARALIK AYI ETKİNLİKLERİMİZ
-
Esma Çalhan Yıldız 602 KASIM AYININ SEVGİ TEMASINI ATATÜRK SEVGİSİ İLE DOLU ETKİNLİKLERLE GERÇEKLEŞTİRDİK.
-
Esma Çalhan Yıldız 497 SEN HEP BİZİMLESİN ATAM
-
Esma Çalhan Yıldız 455 YAŞAMIN ANLAMI SEVGİ OKULUYUZ
-
Esma Çalhan Yıldız 411 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLUYORUZ
-
Zeynep HELLAÇ AKSU 382 PROJEMİZ KAPANIŞ WEBİNARINI MATT VE GİTARI EŞLİĞİNDE YAPTIK.
ARALIK AYI ETKİNLİKLERİMİZ
"Yaşamın Anlamı Sevgi Okuluyuz" sloganıyla başladığımız 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılında Aralık ayını insan sevgisi temalı etkinlikler ile geçiriyoruz.
Bu kapsamda okul ve sınıf panolarımızı insan sevgisi, insan hakları içerikli resimlerle yazılarla donattık. Ayrıca 10 Aralık'ın İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi'nin kabul günü olması dolayısıyla Çayırlı İlk/Ortaokulu olarak ilçe merkezinde etkinlik düzenledik. Okulumuz 4/A sınıfı öğrencileri, müdür, müdür yardımcısı ve sınıf öğretmenleri ile birlikte Kalkandere Kaymakamı Sayın Kemal Sefa GÖKMENOĞLU'nu Belediye Başkanını, İlçe Emniyet Amirliğini ve diğer kamu müdürlüklerini ziyaret edip insan hakları gününü kutlayıp karanfiller takdim ettiler. Yine aynı şekilde ilçe esnafı ziyaret edilip yolda karşılaşılan vatandaşların da insan hakları günleri kutlanıp, karanfiller verildi. Ziyaret süresince yanımızda bulunup organizasyonu sağlayan İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Niyazi KOLOĞLU'na teşekkür ederiz.
Aralık ayı boyunca insan sevgisi değeri etkinliklerimiz durmadan devam edecektir.
Etiketler: