![](images/avatar/0.jpg)
AYŞE KALYON GÜNTÜRK
- Tarih: 17.12.2020Okunma: 595
Okuldan Benzer Haberler
-
AYŞE KALYON GÜNTÜRK 837 ŞEB-İ ARUS
-
Emine KARAKAŞ 763 KIDS ARTS ADVENTURES İSİMLİ PROJEMİZİ TAMAMLADIK
-
Cevahir KAYA 779 UZAKTAN PROJE, YAKINDAN İLGİ
-
AYŞE KALYON GÜNTÜRK 770 OTİZMİN FARKINDAYIZ
-
AYŞE KALYON GÜNTÜRK 877 EVİMDE KALIYORUM BİTKİMİ DİKİYORUM
-
AYŞE KALYON GÜNTÜRK 937 EVİMDE KENDİME YETİYORUM
-
Turgay OKUMUŞ 666 SAYGI DEĞERİ İÇİN SAYGIDEĞER ÇALIŞMA
-
Cevahir KAYA 812 10. eTwinning ULUSAL KONFERANSI İÇİN ANTALYADAYDIK
-
AYŞE KALYON GÜNTÜRK 1394 Burası TÜM DERSLER durağı
-
Cevahir KAYA 692 DERSİMİZ DRAMA
ENGELLİLER KALBİMİZDE OLMASIN!
Kendirli Şehit Azim Özdemir İlkokulu 1-A Sınıfı öğrencileri öğretmenleri Ayşe KALYON GÜNTÜRK liderliğinde Aralık ayı Engellileri anma günü dolayısıyla uzaktan eğitimde bazı etkinlikler yaptı. Selabral palsi hastası Rize'den Miray ÖZCAN ve bedensel engele sahip İlknur ve Abdullah YOLYAPAN çifti Nevşehir'den dersimize konuk oldular. Güzel mesajlar verdiler. En önemlisi engelin kalbimizde olmaması dileklerinde bulundular.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_202012171802102.jpg)
Kendirli Şehit Azim Özdemir İlkokulu 1-A Sınıfı öğrencileri öğretmenleri Ayşe KALYON GÜNTÜRK liderliğinde Aralık ayı Engellileri anma günü dolayısıyla uzaktan eğitimde bazı etkinlikler yaptı. Selabral palsi hastası Rize'den Miray ÖZCAN ve bedensel engele sahip İlknur ve Abdullah YOLYAPAN çifti Nevşehir'den dersimize konuk oldular. Güzel mesajlar verdiler. En önemlisi engelin kalbimizde olmaması dileklerinde bulundular.
Etiketler: