![](images/avatar/0.jpg)
Turgay OKUMUŞ
- Tarih: 24.12.2019Okunma: 671
Okuldan Benzer Haberler
-
AYŞE KALYON GÜNTÜRK 840 ŞEB-İ ARUS
-
Emine KARAKAŞ 769 KIDS ARTS ADVENTURES İSİMLİ PROJEMİZİ TAMAMLADIK
-
Cevahir KAYA 788 UZAKTAN PROJE, YAKINDAN İLGİ
-
AYŞE KALYON GÜNTÜRK 774 OTİZMİN FARKINDAYIZ
-
AYŞE KALYON GÜNTÜRK 886 EVİMDE KALIYORUM BİTKİMİ DİKİYORUM
-
AYŞE KALYON GÜNTÜRK 940 EVİMDE KENDİME YETİYORUM
-
Turgay OKUMUŞ 671 SAYGI DEĞERİ İÇİN SAYGIDEĞER ÇALIŞMA
-
Cevahir KAYA 815 10. eTwinning ULUSAL KONFERANSI İÇİN ANTALYADAYDIK
-
AYŞE KALYON GÜNTÜRK 1400 Burası TÜM DERSLER durağı
-
Cevahir KAYA 700 DERSİMİZ DRAMA
SAYGI DEĞERİ İÇİN SAYGIDEĞER ÇALIŞMA
Okulumuz 1-A ve 3-A sınıfı öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte yaşlı ve hasta ziyaretinde bulundular.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_201912241412155.jpg)
Okulumuzda Değerler Eğitimi kapsamında öğretmen ve öğrenci işbirliği içerisinde değerlerimize farkındalık kazandırmak ve gelecek nesillerce sahiplenmesini sağlamak amacıyla birçok faaliyet düzenlenmektedir. Bunlara son örnek olarak Saygı Değerini kavratmak ve kazandırmak amacıyla 1/A sınıfı öğrencileri ve öğretmeni Cevahir KAYA, 3/A sınıfı öğrencileri ve öğretmeni Emine KARAKAŞ Müdür Yardımcısı Muhammet SERDAR eşliğinde beldemizin sakinlerinden hasta ve yaşlı olan, çok sevilen Ali SERDAR amcamızı ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında saygı ile ilgili kavramlara vurgu yapan hocalarımız öğrencilerimizin değerler noktasında gelişimlerine katkıda bulunmuş oldular. Dikkat çeken diğer bir husus ise bu ziyaret sayesinde amcamızın yüzünde oluşan sevinç. Bu da değerlerimizin toplum huzur ve mutluluğuna sağladığı katkıyı gösteriyor.
Etiketler: