![](images/avatar/0.jpg)
Zeynep Hellaç Aksu
- Tarih: 4.12.2020Okunma: 412
Okuldan Benzer Haberler
-
Hacer DERECİ 353 EFENDİMİZ (SAV) BİR SELAM DA SEN GÖNDER
-
Evren BEKTAŞOĞLU 622 OKUMA PARKURU
-
Veysi SEVİMLİKURT 362 SIRRIMI TUT GÜVENİLİR OL
-
Zeynep OĞUZ 489 LOVE YOUR PLANET!
-
Zeynep OĞUZ 441 19 MAYIS ATATÜRKÜ ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI
-
Zeynep OĞUZ 641 23 NİSAN COŞKUSU BAŞLADI!
-
Nihal HELLAÇ SEVİMLİKURT 503 İŞE YARAMAZ DEME BELKİ SANAT OLUR
-
Zeynep OĞUZ 543 OUR TOURISM POSTERS
-
Hacer DERECİ 571 EFENDİMİZ'E (SAV) BİR SELAM DA SEN GÖNDER
-
Nihal HELLAÇ SEVİMLİKURT 447 ÇALIŞMANIN MEYVESİ BAŞARMAKTIR
ÇAYIRLI ORTAOKULU J.O.C.A. TAKIMININ MİSAFİRİ VAR.
Kalkandere Çayırlı Ortaokulu 7-A sınıfı eTwinning projeleri J.O.C.A. (just one click away) kapsamında Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Hindoloji Bölümü hocalarından Doç.Dr. Yalçın KAYALI'nın Tac Mahal ile ilgili sunumlarına katıldılar.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_202012042215536.jpg)
Projemiz J.O.C.A.'nın ilk ay etkinliklerini Doç.Dr. Yalçın KAYALI'nın Tac Mahal ile ilgili sunumlarıyla bitirdik. Öğrencilerimiz hocamızı büyük bir ilgiyle dinledi. Sunum sonunda kendilerine sorularını yönelttiler.Tac Mahal hakkında bilgilerini derinleştirdiler. Hocamız öğrencilerimizle birlikte bu tarz bir etkinlikte olmaktan duydukları memnuniyeti ifade ettiler. Etkinliğimizi bir kahoot oyunuyla bitirdik. Sayın Doç.Dr. Yalçın KAYALI'ya bizimle paylaştığı değerli bilgilerden, samimiyetinden ve emeklerinden ötürü çok teşekkür ediyoruz.
Etiketler: