![](images/avatar/0.jpg)
Veysi SEVİMLİKURT
- Tarih: 21.10.2022Okunma: 370
Okuldan Benzer Haberler
-
Hacer DERECİ 360 EFENDİMİZ (SAV) BİR SELAM DA SEN GÖNDER
-
Evren BEKTAŞOĞLU 626 OKUMA PARKURU
-
Veysi SEVİMLİKURT 370 SIRRIMI TUT GÜVENİLİR OL
-
Zeynep OĞUZ 496 LOVE YOUR PLANET!
-
Zeynep OĞUZ 446 19 MAYIS ATATÜRKÜ ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI
-
Zeynep OĞUZ 646 23 NİSAN COŞKUSU BAŞLADI!
-
Nihal HELLAÇ SEVİMLİKURT 512 İŞE YARAMAZ DEME BELKİ SANAT OLUR
-
Zeynep OĞUZ 552 OUR TOURISM POSTERS
-
Hacer DERECİ 578 EFENDİMİZ'E (SAV) BİR SELAM DA SEN GÖNDER
-
Nihal HELLAÇ SEVİMLİKURT 453 ÇALIŞMANIN MEYVESİ BAŞARMAKTIR
SIRRIMI TUT GÜVENİLİR OL
Her sınıf , Sınıf Öğretmenleri ve Sınıf Rehber Öğretmenleri tarafından kendilerine verilen sırrı başka sınıflara duyurmadan 1 (bir) ay boyunca saklayabilirse sorumluluklarını yerine getirmiş olacaklar ve ödüllendirilecekler.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/123001666363560.jpeg)
Okulumuz yeni projesiyle heyecan ve merak dolu günlere merhaba dedi."Sırrımı Tut Güvenili Ol" sloganıyla başlattığımız projemizde Sınıf Öğretmenleri ve Sınıf Rehber Öğretmenleri tarafından kendi öğrencilerine söylenen sır niteliğinde ki kelime ya da cümle başka sınıflar tarafından bilinmeden 1 (bir) ay boyunca saklanırsa öğrenciler kendilerine verilen sır saklama sorumluluğunu yerine getirmiş olacaklar.Her sınıfın kendine ait sırrı sınıfın dışına çıkmadan 1(bir) ay boyunca tutulursa sınıf "En Güvenilir Sınıf" sertifikasını alacak ve öğrenciler ikramlar eşliğinde içeriği ahlaki değerlerimize uygun , oy birliğiyle belirlenen sevdikleri filmi izlemekle ödüllendirilecekler.Sorumluluk duygusunu artırmak amacıyla başlattığımız projemizde kazanacak olan sınıflarımızı şimdiden tebrik ediyoruz.
Etiketler: