![](images/avatar/0.jpg)
Evren Bektaşoğlu
- Tarih: 13.11.2020Okunma: 632
Okuldan Benzer Haberler
-
Hacer DERECİ 352 EFENDİMİZ (SAV) BİR SELAM DA SEN GÖNDER
-
Evren BEKTAŞOĞLU 621 OKUMA PARKURU
-
Veysi SEVİMLİKURT 361 SIRRIMI TUT GÜVENİLİR OL
-
Zeynep OĞUZ 488 LOVE YOUR PLANET!
-
Zeynep OĞUZ 440 19 MAYIS ATATÜRKÜ ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI
-
Zeynep OĞUZ 640 23 NİSAN COŞKUSU BAŞLADI!
-
Nihal HELLAÇ SEVİMLİKURT 502 İŞE YARAMAZ DEME BELKİ SANAT OLUR
-
Zeynep OĞUZ 542 OUR TOURISM POSTERS
-
Hacer DERECİ 571 EFENDİMİZ'E (SAV) BİR SELAM DA SEN GÖNDER
-
Nihal HELLAÇ SEVİMLİKURT 446 ÇALIŞMANIN MEYVESİ BAŞARMAKTIR
İP OYUNU
Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü'nün geliştirmiş olduğu Eğitimde Drama kitabından faydalanılarak gerçekleştirilen İp Oyunu etkinliği öğrencilerin mekan algılarının gelişmesine, birbirleriyle koordineli hareket edebilmesine, grup iletişiminin sağlanmasına olanak tanıyor.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20201113132435).jpg)
Bu oyunda öğrenciler daire olurlar, tüm öğrencilerin ipi tutması sağlanarak ipin iki ucu birbirine bağlanır. Öğrenciler gözlerini kapatarak kara, üçgen, dikdörtgen gibi şekiller almaları istenir. İpi iki ucu birbirinden ayrılarak M, D, P vb şekiller de almaları istenebilir. Eğer öğrenciler zorlanırlarsa bir öğrenci gözlerini açarak diğer arkadaşlarına komutlar verebilir.
Etiketler: