![](images/avatar/0.jpg)
Binnur KILIÇ
- Tarih: 20.05.2019Okunma: 766
Okuldan Benzer Haberler
-
Duygu ÇOLAK AVCI Sevde ALTUNAY 488 PERMAKÜLTÜR DOĞAMIZDA VAR E TWİNNİNG PROJEMİZ
-
BİNNUR KILIÇ 940
-
BİNNUR KILIÇ 774 DENEY(E)LİM BİRLİKTE LET'S EXPERIMENT ETWİNNİNG PROJEMİZİ TAMAMLADIK
-
BİNNUR KILIÇ 726 ROBOTICS IQ ETWINNING PROJEMİZİN ÇALIŞMALARI
-
BİNNUR KILIÇ 782 STEM AT SCHOOL(OKULDA STEM) ETWİNNİNG PROJEMİZİ TAMAMLADIK
-
Binnur KILIÇ 816 OKULUMUZDA AFETLERE HAZIRLIK TATBİKATI
-
Binnur KILIÇ 849 SIFIR ATIK PROJESİ RİÇEV GEZİSİ
-
Binnur KILIÇ 1103 OKUL DIŞI ÖĞRENME ORTAMLARI MESLEK TANITIM GEZİSİ
-
Binnur KILIÇ 903 LÖSEMİ FARKINDALIK
-
Binnur KILIÇ 659 KAHRAMAN ASKERLERİMİZE SELAM
ÇAYELİ MERKEZ ANAOKULUNDA RAMAZAN SEVİNCİ
“Eğer tadını bilirseniz, ekmeği paylaşmak ekmekten daha lezzetlidir” der Necip Fazıl Kısakürek.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190520134031.jpg)
Bir hadis-i şerifte de; “Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir.” denmektedir. Paylaşmayı ve yardımlaşmayı önemseyen, bu değerleri yaşatmak için çaba sarf eden bir millet olarak bizler de ağaç yaş iken eğilir sözünden hareketle, çocuklarımıza da bu değerleri kazandırmayı hedefledik.
İçinde bulunduğumuz mübarek Ramazan ayında paylaşmak ve yardımlaşmak gibi değerlerimizi en güzel şekilde çocuklarımıza kazandırabilmek için,ihtiyaç sahiplerine dağıtmak üzere, değerli velilerimizin katkılarıyla ramazan kolileri hazırladık. Çocuklarımızın kendi elleriyle hazırladıkları yardım kolileri için katkıda bulunan velilerimize ve Çayeli Merkez Anaokulu personeline teşekkür ediyoruz.Ayrıca kolilerimizin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasında bize yardımcı olan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Muhammet YILMAZ hocamıza da teşekkür ediyoruz.
Etiketler: