![](images/avatar/0.jpg)
Esma ÇALHAN
- Tarih: 12.05.2020Okunma: 711
Okuldan Benzer Haberler
-
Ferdi Korkmaz 414 İLK ŞİİRİM
-
Ferdi Korkmaz 318 UÇURTMA ŞENLİĞİ
-
Esma Çalhan Yıldız 498 KİTAP OKUMA SEVGİSİ TEMALI SÖYLEŞİ ETKİNLİĞİMİZ
-
Esma Çalhan Yıldız 457 15 TEMMUZ RESİM VE FOTOĞRAF SERGİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Esma Çalhan Yıldız 611 ARALIK AYI ETKİNLİKLERİMİZ
-
Esma Çalhan Yıldız 593 KASIM AYININ SEVGİ TEMASINI ATATÜRK SEVGİSİ İLE DOLU ETKİNLİKLERLE GERÇEKLEŞTİRDİK.
-
Esma Çalhan Yıldız 490 SEN HEP BİZİMLESİN ATAM
-
Esma Çalhan Yıldız 450 YAŞAMIN ANLAMI SEVGİ OKULUYUZ
-
Esma Çalhan Yıldız 403 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLUYORUZ
-
Zeynep HELLAÇ AKSU 374 PROJEMİZ KAPANIŞ WEBİNARINI MATT VE GİTARI EŞLİĞİNDE YAPTIK.
SANAT İLE İÇ İÇE EĞLENCE
Çayırlı ilkokulu anasınıfı olarak "Sanat ile İç İçe Eğlence" Etwinning projemiz kapsamında öğrencilerimiz ile her ay belirli olan etkinlik çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20200512183247c.jpg)
Projemizin son ayında Kumaştan oyuncak yapımı etkinliğini gerçekleştirdik. Uzaktan eğitim sürecinde de projemiz kapsamında evimizdeki çeşitli artık kumaş ve havluları kullanarak birbirinden güzel oyuncaklar tasaradık. Proje süresince bir çok artık materyali kullanarak kapaklardan türk bayrağı, şişelerden saksılar,karton kağıtlardan kardan adamlar yaptık. Taşları boyayarak çiçekler, kaktüsler oluşturduk. Origami sanatıyla artık kağıtlardan çeşitli şekiller oluşturduk. Düğmelerden sanat çalışmaları yaptık. Projemiz süresince hem eğlendik hemde bir çok artık materyali hayal gücümüzü kullanarak geri dönüştürdük. Öğrencilerimle birlikte böyle bir projenin içinde olmaktan mutluluk duyduk.
Etiketler: