![](images/avatar/0.jpg)
Aytekin BEKTAŞ
- Tarih: 6.04.2020Okunma: 600
Okuldan Benzer Haberler
-
Hüseyin GÜNER 568 BİR HAFTA BİR PROJE
-
Aytekin BEKTAŞ 600 YENİ eTwinning PROJELERİMİZ EVLERİMİZDEN
-
Aytekin BEKTAŞ 775 eTwinning PROJEMİZ ŞUBAT ETKİNLİĞİ
-
Aytekin BEKTAŞ 654 ÇİKOLATA YAPIM ÇALIŞMAMIZ
-
611 KUŞLAR İÇİN YUVA YAPTIK
-
590 BENİM BÖLGEM ETWINNING PROJESİ BAŞLADI
-
693 NEVRUZ BAYRAMI İÇİN ÇİM TOHUMLARIMIZI EKTİK.
-
599 Okulumuzda Etkinlik Köşesi Hizmete Girdi
-
439 ÖĞRENCİLERİMİZ DOĞAYI SEVİYOR, ÇEVREYİ TEMİZ TUTUYOR
YENİ eTwinning PROJELERİMİZ EVLERİMİZDEN
Yeni tip koronavirüs nedeniyle Avrupa çapında uzaktan eğitime geçilmesiyle beraber bu durumdan en çok etkilenenler öğrencilerimiz oldu. Onların kendilerini evlerine yalnız hissetmelerini engellemek için uluslararası bir proje geliştirdik.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20200406191041t.jpg)
Projemize Portekiz,Ispanya, İtalya, Romanya, Çekya, Polonya, Malta, Litvanya, Moldova, ve Slovakya ülkelerinden ilkokul ve anaokullar ortak oldular. Proje kapsamında ilk ay etkinlikleri olarak her ülkeden öğrenciler evde yaptıkları etkinlik ve resimlerin fotoğraflarını diğer arkadaşlarına yolladılar. Biz de okul olarak yaptığımız resimleri Mevlana Rumi şiirleriyle süsleyerek İtalya ve İspanya'daki ortak okul öğrencilerine gönderdik. Proje sürecindeki etkinliklerimizi buraya tıklayarak takip edebilirsiniz.
Etiketler: