![](images/avatar/0.jpg)
Aytekin BEKTAŞ
- Tarih: 6.04.2020Okunma: 607
Okuldan Benzer Haberler
-
Hüseyin GÜNER 571 BİR HAFTA BİR PROJE
-
Aytekin BEKTAŞ 607 YENİ eTwinning PROJELERİMİZ EVLERİMİZDEN
-
Aytekin BEKTAŞ 781 eTwinning PROJEMİZ ŞUBAT ETKİNLİĞİ
-
Aytekin BEKTAŞ 659 ÇİKOLATA YAPIM ÇALIŞMAMIZ
-
619 KUŞLAR İÇİN YUVA YAPTIK
-
595 BENİM BÖLGEM ETWINNING PROJESİ BAŞLADI
-
700 NEVRUZ BAYRAMI İÇİN ÇİM TOHUMLARIMIZI EKTİK.
-
605 Okulumuzda Etkinlik Köşesi Hizmete Girdi
-
443 ÖĞRENCİLERİMİZ DOĞAYI SEVİYOR, ÇEVREYİ TEMİZ TUTUYOR
YENİ eTwinning PROJELERİMİZ EVLERİMİZDEN
Yeni tip koronavirüs nedeniyle Avrupa çapında uzaktan eğitime geçilmesiyle beraber bu durumdan en çok etkilenenler öğrencilerimiz oldu. Onların kendilerini evlerine yalnız hissetmelerini engellemek için uluslararası bir proje geliştirdik.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20200406191041t.jpg)
Projemize Portekiz,Ispanya, İtalya, Romanya, Çekya, Polonya, Malta, Litvanya, Moldova, ve Slovakya ülkelerinden ilkokul ve anaokullar ortak oldular. Proje kapsamında ilk ay etkinlikleri olarak her ülkeden öğrenciler evde yaptıkları etkinlik ve resimlerin fotoğraflarını diğer arkadaşlarına yolladılar. Biz de okul olarak yaptığımız resimleri Mevlana Rumi şiirleriyle süsleyerek İtalya ve İspanya'daki ortak okul öğrencilerine gönderdik. Proje sürecindeki etkinliklerimizi buraya tıklayarak takip edebilirsiniz.
Etiketler: