Hacer DERECİ
- Tarih: 3.11.2022 Okunma: 352
Okuldan Benzer Haberler
-
Hacer DERECİ 352 EFENDİMİZ (SAV) BİR SELAM DA SEN GÖNDER
-
Evren BEKTAŞOĞLU 621 OKUMA PARKURU
-
Veysi SEVİMLİKURT 362 SIRRIMI TUT GÜVENİLİR OL
-
Zeynep OĞUZ 488 LOVE YOUR PLANET!
-
Zeynep OĞUZ 441 19 MAYIS ATATÜRKÜ ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI
-
Zeynep OĞUZ 640 23 NİSAN COŞKUSU BAŞLADI!
-
Nihal HELLAÇ SEVİMLİKURT 503 İŞE YARAMAZ DEME BELKİ SANAT OLUR
-
Zeynep OĞUZ 542 OUR TOURISM POSTERS
-
Hacer DERECİ 571 EFENDİMİZ'E (SAV) BİR SELAM DA SEN GÖNDER
-
Nihal HELLAÇ SEVİMLİKURT 447 ÇALIŞMANIN MEYVESİ BAŞARMAKTIR
EFENDİMİZ (SAV) BİR SELAM DA SEN GÖNDER
Müslümanlar arasında, dostluk ve iyi niyet işareti olarak anlamlandırılan "Selamlaşmak" okulumuz öğrencileri tarafından uygulamalı olarak öğrenildi, önemi kavratıldı.
Okulumuz 4/A sınıfı öğrencileri Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi'nde "Selamlaşmak" kavramının anlam ve önemini yapılan çeşitli uygulamalı etkinlikler ile daha iyi kavrayıp daha iyi öğrendiler.
Etiketler:
YORUMLAR
A
Adem GÜNDÜZ
9.11.2022 14:09:43
Cevapla
Bu öğretmenimizi tebrik ediyorum. Öğrencilere bu değerleri kazandırmak bizim için çok önemli. Başarıları artarak devam etsin temennisiyle... Adem GÜNDÜZ/İkizdere İlçe Milli Eğitim Müdürü.
Bu öğretmenimizi tebrik ediyorum. Öğrencilere bu değerleri kazandırmak bizim için çok önemli. Başarıları artarak devam etsin temennisiyle... Adem GÜNDÜZ/İkizdere İlçe Milli Eğitim Müdürü.