![](images/avatar/0.jpg)
Macit AYDIN
- Tarih: 28.02.2022Okunma: 454
Okuldan Benzer Haberler
-
Hacer DERECİ 352 EFENDİMİZ (SAV) BİR SELAM DA SEN GÖNDER
-
Evren BEKTAŞOĞLU 621 OKUMA PARKURU
-
Veysi SEVİMLİKURT 362 SIRRIMI TUT GÜVENİLİR OL
-
Zeynep OĞUZ 488 LOVE YOUR PLANET!
-
Zeynep OĞUZ 441 19 MAYIS ATATÜRKÜ ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI
-
Zeynep OĞUZ 640 23 NİSAN COŞKUSU BAŞLADI!
-
Nihal HELLAÇ SEVİMLİKURT 503 İŞE YARAMAZ DEME BELKİ SANAT OLUR
-
Zeynep OĞUZ 542 OUR TOURISM POSTERS
-
Hacer DERECİ 571 EFENDİMİZ'E (SAV) BİR SELAM DA SEN GÖNDER
-
Nihal HELLAÇ SEVİMLİKURT 447 ÇALIŞMANIN MEYVESİ BAŞARMAKTIR
MOZAİK RESİM SERGİSİ
4. Sınıf öğrencilerimizin mukavva üzerine yaptıkları sanatsal mozaik çalışmalar okulumuzda sergilendi.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/328301646037756.jpg)
Okulumuz 4/A sınıfı öğrencileri Sınıf Öğretmenleri Macit AYDIN rehberliğinde Görsel Sanatlar dersinde, küçük ebatlarda ve çeşitli geometrik şekillerde kesip renklendirdikleri mukavva parçacıklarıyla daha öncesinde mukavva üzerine yaptıkları çizimleri, yapıştırma tekniğiyle kaplayarak görsel tasarımlar oluşturdular. Yapılan çizimleri mozik tekniğiyle renklendiren öğrencilerin bu süreçte oldukça keyifli ve istekli çalıştıkları gözlemlendi. Eserler okulumuzda sergilenerek tüm öğrencilerin ve katılımcıların beğenisine sunuldu. Sergide açılış konuşması yapan Okul Müdürü Mikail KARAGÜLLE tek tek öğrencilerle konuşarak tebriklerini iletti ve beğenisini dile getirdi.Çalışmaları sergilenen öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okundu.
Etiketler: