![](images/avatar/0.jpg)
SAYGÜN YANILMAZ
- Tarih: 07.01.2020Okunma: 840
Okuldan Benzer Haberler
-
Neslihan KARAL 4221 GECE GÜNDÜZ NASIL OLUŞUR?
-
Neslihan KARAL 468 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ KUTLU OLSUN!
-
SAYGÜN YANILMAZ 452 OKULUMUZDA İLK ZİL ÇALDI
-
SAYGÜN YANILMAZ 942 DOMATESİN SERÜVENİ
-
SAYGÜN YANILMAZ 414 ANASINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN ADAPAZARINDAN MEKTUP ARKADAŞLARI OLDU
-
SAYGÜN YANILMAZ 723 Nasrettin Hocayı Tanıyoruz
-
SAYGÜN YANILMAZ 840 ARDEŞEN ETNOGRAFYA MÜZE GEZİMİZ
-
SAYGÜN YANILMAZ 789 AİLE KATILIMI CANDIR
-
SAYGÜN YANILMAZ 955 VALİ ERDAL ATA ANASINIFI AYA YOLCULUK YAPTI:)
-
SAYGÜN YANILMAZ 883 DEMOKRASİ HER YERDE :)
ARDEŞEN ETNOGRAFYA MÜZE GEZİMİZ
Kültürel değerlerimizin önemini yerinde görmek ve hafızlarda yer etmesini sağlamak amacıyla ana sınıfı öğretmeni Neslihan Karal rehberliğinde Ardeşen etnografya müzesine gezi düzenlenmiştir.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20200107232516m.jpg)
Gezide bizi yanlız bırakmayan velim ve öğrencilerimizle birlikte müze gezilmiş olup öğrenciler öğrenme dışı ortamlarda yerinden öğrenme imkanı bulmuşlardır.Müzede kültürümüze ait bir çok araç gereç ,kıyafet vb eşyalar incelenmiş olup gerekli bilgiler verilerek milli bilinç ve kültür oluşmasına katkı sağlanmıştır.Her milletin önce kendi kültürel değerlerini tanıması ve manevi değerlerne sahip çıkması gerektiğinden gerçekleştirdiğimiz gezimiz amaç ve kazanımlarına ulaşmıştır.
Etiketler: