![](images/avatar/0.jpg)
SAYGÜN YANILMAZ
- Tarih: 07.01.2020Okunma: 846
Okuldan Benzer Haberler
-
Neslihan KARAL 4314 GECE GÜNDÜZ NASIL OLUŞUR?
-
Neslihan KARAL 474 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ KUTLU OLSUN!
-
SAYGÜN YANILMAZ 455 OKULUMUZDA İLK ZİL ÇALDI
-
SAYGÜN YANILMAZ 949 DOMATESİN SERÜVENİ
-
SAYGÜN YANILMAZ 417 ANASINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN ADAPAZARINDAN MEKTUP ARKADAŞLARI OLDU
-
SAYGÜN YANILMAZ 727 Nasrettin Hocayı Tanıyoruz
-
SAYGÜN YANILMAZ 846 ARDEŞEN ETNOGRAFYA MÜZE GEZİMİZ
-
SAYGÜN YANILMAZ 794 AİLE KATILIMI CANDIR
-
SAYGÜN YANILMAZ 966 VALİ ERDAL ATA ANASINIFI AYA YOLCULUK YAPTI:)
-
SAYGÜN YANILMAZ 888 DEMOKRASİ HER YERDE :)
ARDEŞEN ETNOGRAFYA MÜZE GEZİMİZ
Kültürel değerlerimizin önemini yerinde görmek ve hafızlarda yer etmesini sağlamak amacıyla ana sınıfı öğretmeni Neslihan Karal rehberliğinde Ardeşen etnografya müzesine gezi düzenlenmiştir.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20200107232516m.jpg)
Gezide bizi yanlız bırakmayan velim ve öğrencilerimizle birlikte müze gezilmiş olup öğrenciler öğrenme dışı ortamlarda yerinden öğrenme imkanı bulmuşlardır.Müzede kültürümüze ait bir çok araç gereç ,kıyafet vb eşyalar incelenmiş olup gerekli bilgiler verilerek milli bilinç ve kültür oluşmasına katkı sağlanmıştır.Her milletin önce kendi kültürel değerlerini tanıması ve manevi değerlerne sahip çıkması gerektiğinden gerçekleştirdiğimiz gezimiz amaç ve kazanımlarına ulaşmıştır.
Etiketler: