![](images/avatar/0.jpg)
Erkan İSLAMOĞLU
- Tarih: 03.05.2019Okunma: 1058
Okuldan Benzer Haberler
-
MELİKE ŞENGÜL 399 OKULUMUZDA SIFIR ATIK SEFERBERLİĞİ
-
Lokman TOPAL 1032 OKULUMUZDA İLK İMZA GÜNÜMÜZ
-
MELİKE TEKEŞİN ŞENGÜL 980 LÖSEV MASKENİ TAK, FARKINDALIK YARAT ETKİNLİĞİ
-
Mehmet HIZARCI 547 DOLU DOLU SEMİNER
-
Erkan İSLAMOĞLU 562 RAMAZANI YAŞAYABİLMEK
-
Erkan İSLAMOĞLU 1058 VELİKÖY UZUN MUSTAFA KOPUZ İLK VE ORTAOKULU MÜZİK DİNLETİSİ
VELİKÖY UZUN MUSTAFA KOPUZ İLK VE ORTAOKULU MÜZİK DİNLETİSİ
Hüseyin Yardımcı İlk ve Ortaokulu öğrencileri ve Müzik Öğretmeni Yavuz ŞİMŞEK Şefliğinde " Her çocuk bir enstrüman çalmalı!" etkinliği gerçekleştirdik.....
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190503121354.jpg)
Hüseyin Yardımcı İlk ve Ortaokulu öğrencileri ve Müzik Öğretmeni Yavuz ŞİMŞEK " Her çocuk bir enstrüman çalmalı!" sloganıyla okulumuzu ziyaret etmiş ve öğrencilerimize müzik dinletisi sunmuşlardır. Hem öğrencilerimize enstrümanları tanıtan hem de öğrencilerimizin müzik farkındalığını arttıran bu etkinlik için Hüseyin Yardımcı İlk ve Ortaokulu Müdürü Yüksel CANBAZ'a , Müdür Yardımcısı Derya DENİZ'e , Müzik Öğretmeni Yavuz ŞİMŞEK'e ve öğrencilerine Veliköy Uzun Mustafa Kopuz İlk ve Ortaokulu olarak teşekkür ederiz.
Etiketler: