![](images/avatar/0.jpg)
TEKİN IŞIK
- Tarih: 01.11.2019Okunma: 654
Okuldan Benzer Haberler
-
Sibel Sarıhan Dalkız 73 RİZE TOBB FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİ GİRİŞİMCİLİK KONULU PANELDE İLHAM BULDU
-
Sibel Sarıhan Dalkız 75 ÖĞRENCİLERİMİZ TEKNOFEST KUŞAĞI FESTİVALİNİ ZİYARET ETTİ
-
Tekin IŞIK 117 OKULUMUZDA TÜBİTAK BİLİM SÖYLEŞİSİ YAPILDI
-
Kadriye DİNÇ 158 ÖĞRENCİLERİMİZ 7.ULUSAL KUTUP BİLİMLERİ SEMPOZYUMUNDA PROJELERİNİ SUNDULAR.
-
Gülhatun KOSANOĞLU 129 BİLİM UYGULAMALARI KAPSAMINDA OKULUMUZDA "GELECEĞİN MESLEKLERİ PANELİ" YAPILDI.
-
TEKİN IŞIK 877 OKUL DIŞI ÖĞRENME ORTAMLARI KAPSAMINDA İL EĞİTİM TARİHİ MÜZESİNİ ZİYARET ETTİK.
-
TEKİN IŞIK 953 Öğrencilerimizi RTEÜ Tıp Fakültesi Öğrencileri İle Buluşturduk.
-
TEKİN IŞIK 581 DÜNYA PERİYODİK TABLO YILI KUTLAMALARI KAPSAMINDA OKULUMUZDA SÖYLEŞİ YAPILDI.
-
TEKİN IŞIK 1011 OKULUMUZDA "SU OKURYAZARLIĞI VE PROJECTWE ETKİNLİKLERİ" KONULU BİLİM SÖYLEŞİSİ YAPILDI.
-
TEKİN IŞIK 938 PROJE ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİ RİZE GIDA KONTROL LABORATUVARI MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİLER.
ÜNİVERSİTE İLE İŞBİRLİĞİNE DEVAM EDİYORUZ
Bakanlığımızın 2023 vizyon belgesinde yer alan üniversitelerle işbirliğinin geliştirilmesi kapsamında okulumuz öğretmenleri tarafından yapılan program doğrultusunda RTE Üniversitesine bağlı fakültelerdeki akademisyenler okulumuz öğrencileri ile buluşturuluyor.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_201911011851466.jpg)
Bakanlığımızın 2023 vizyon belgesinde yer alan üniversitelerle işbirliğinin geliştirilmesi kapsamında okulumuz öğretmenleri tarafından yapılan program doğrultusunda RTE Üniversitesine bağlı fakültelerdeki akademisyenler okulumuz öğrencileri ile buluşturuluyor. Öğretmenlerimizin yaptıkları planlama doğrultusunda akademisyenler okulumuza davet edilerek, davet edildiği dersin yıllık planda yer alan herhangi bir kazanımını öğrencilere kavratmaya çalışmaktadırlar. Bu anlamda bugün Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ders konularından olan "İslam Alimlerinin Bilim ve Medeniyete Katkıları" hakkında RTE Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Dr.Mehmet Şamil BAŞ tarafından öğrencilerimize anlatıldı. Farklı bir eğitimciden konuyu ilgi ile dinleyen öğrencilerimiz, dersin sonunda da sordukları sorulara yönelik aldıkları cevaplarla konuyu pekiştirdiler.
Etiketler: