![](images/avatar/0.jpg)
TEKİN IŞIK
- Tarih: 5.03.2020Okunma: 882
Okuldan Benzer Haberler
-
Sibel Sarıhan Dalkız 80 RİZE TOBB FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİ GİRİŞİMCİLİK KONULU PANELDE İLHAM BULDU
-
Sibel Sarıhan Dalkız 80 ÖĞRENCİLERİMİZ TEKNOFEST KUŞAĞI FESTİVALİNİ ZİYARET ETTİ
-
Tekin IŞIK 139 OKULUMUZDA TÜBİTAK BİLİM SÖYLEŞİSİ YAPILDI
-
Kadriye DİNÇ 173 ÖĞRENCİLERİMİZ 7.ULUSAL KUTUP BİLİMLERİ SEMPOZYUMUNDA PROJELERİNİ SUNDULAR.
-
Gülhatun KOSANOĞLU 138 BİLİM UYGULAMALARI KAPSAMINDA OKULUMUZDA "GELECEĞİN MESLEKLERİ PANELİ" YAPILDI.
-
TEKİN IŞIK 882 OKUL DIŞI ÖĞRENME ORTAMLARI KAPSAMINDA İL EĞİTİM TARİHİ MÜZESİNİ ZİYARET ETTİK.
-
TEKİN IŞIK 961 Öğrencilerimizi RTEÜ Tıp Fakültesi Öğrencileri İle Buluşturduk.
-
TEKİN IŞIK 587 DÜNYA PERİYODİK TABLO YILI KUTLAMALARI KAPSAMINDA OKULUMUZDA SÖYLEŞİ YAPILDI.
-
TEKİN IŞIK 1016 OKULUMUZDA "SU OKURYAZARLIĞI VE PROJECTWE ETKİNLİKLERİ" KONULU BİLİM SÖYLEŞİSİ YAPILDI.
-
TEKİN IŞIK 944 PROJE ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİ RİZE GIDA KONTROL LABORATUVARI MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİLER.
OKUL DIŞI ÖĞRENME ORTAMLARI KAPSAMINDA İL EĞİTİM TARİHİ MÜZESİNİ ZİYARET ETTİK.
Okulumuz Kültür Edebiyat Kulübü ve Kütüphanecilik Kulübü öğrencileri okul dışı öğrenme ortamları kapsamında Rize Ali Metin Kazancı Lisesinde bulunan İl Eğitim Tarihi Müzesini ziyaret ettiler.
Okulumuz Kültür Edebiyat Kulübü ve Kütüphanecilik Kulübü öğrencileri okul dışı öğrenme ortamları kapsamında Rize Ali Metin Kazancı Lisesinde bulunan İl Eğitim Tarihi Müzesini ziyaret ettiler. Öğrencilerimiz müzede bulunan birçok tarihi kitap ve eşyayı inceleme fırsatı buldular. Daha sonra okul bahçesinde yer alan Göktürk Kitabeleri minyatürlerini incelediler. Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenlerimiz Mertkan KOÇAK, Gülhatun KOSANOĞLU ve Merve TARAKÇI öğrencilere kitabelerle ilgili bazı bilgiler verdiler. Bu ziyaretin ardından okul içinde yapılan sanatsal ve kültürel etkinliklerde görev alan öğrencilerimizi ödüllendirmek adına Müzik öğretmenimiz Özgür AYVAZ'ın da iştirak ettiği yemek etkinliği gerçekleştirildi.
Müze ziyaretimiz sırasında öğrencilerimize rehberlik yapan Rize Ali Metin Kazancı Lisesi idareci ve öğretmenlerine, bu etkinliği planlayan okulumuz öğretmenlerine ve desteklerinden dolayı okul aile birliği yönetim kurulumuza teşekkür ederiz.
Etiketler: